Trh s počítačovými hrami stagnuje

Tagy:  počítače, hry, trh, prodeje

Trh s počítačovými hrami na tom není vůbec dobře, prodeje nových her totiž padají a zatím se nedaří trend zvrátit. Trh se propadá už půl roku a nějaká vážná naděje na zlepšení stále není.

Za poslední měsíc se snížila prodejnost o 16%. Těžko říct, jakou to má konkrétní příčinu, jistojistě se podepsala na propadu finanční krize, která nutí lidi šetřit a ti si tak musejí upřít i některé formy zábavy, jako jsou třeba právě počítačové hry. Dalším aspektem je stále sílící trh s konzolemi, který je podporován především velmi dobrou reklamou a i tvorbou kvalitních her.

Jak se bude trh dále vyvíjet je zatím ve hvězdách, pokud by vše mělo jít dobře a krize pomine můžeme očekávat kladný výsledek v prodejnosti nejdříve na konci tohoto roku, kdy by měly pomoci hlavně svátky. Rovněž se čeká na uveřejnění některých „lákadel“ tedy velmi očekávaných her.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Trh s počítačovými hrami stagnuje byla publikován 14. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!