Trh s počítačovými hrami stagnuje

Tagy:  počítače, hry, trh, prodeje

Trh s počítačovými hrami na tom není vůbec dobře, prodeje nových her totiž padají a zatím se nedaří trend zvrátit. Trh se propadá už půl roku a nějaká vážná naděje na zlepšení stále není.

Za poslední měsíc se snížila prodejnost o 16%. Těžko říct, jakou to má konkrétní příčinu, jistojistě se podepsala na propadu finanční krize, která nutí lidi šetřit a ti si tak musejí upřít i některé formy zábavy, jako jsou třeba právě počítačové hry. Dalším aspektem je stále sílící trh s konzolemi, který je podporován především velmi dobrou reklamou a i tvorbou kvalitních her.

Jak se bude trh dále vyvíjet je zatím ve hvězdách, pokud by vše mělo jít dobře a krize pomine můžeme očekávat kladný výsledek v prodejnosti nejdříve na konci tohoto roku, kdy by měly pomoci hlavně svátky. Rovněž se čeká na uveřejnění některých „lákadel“ tedy velmi očekávaných her.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Trh s počítačovými hrami stagnuje byla publikován 14. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!