Apple iPod nano dostává nové funkce, novinky jsou i u jiných přístrojů

Apple připravil novou verzi oblíbeného přehrávače iPod nano. Ten nyní dostává několik funkcí, které jste u něj možná dříve hledali, nyní je ale můžete naplno využívat. Přibyla malá kamerka, mikrofon a reproduktory. Největší novinkou je však pravděpodobně FM rádio, které navíc umožňuje funkci zastavení a znovuzahájení přenosu v přerušeném bodě poslechu. Kromě toho, sportovně založené jedince potěší krokoměr. iPod nano bude k dispozici v kapacitě 8 GB za cenu 3990 Kč a 16 GB model za 4690 Kč. Na výběr je z devíti barevných variant.

Představen byl i nový iPod touch. Využívat můžete uživatelské rozhraní Multi-Touch, Wi-Fi, Bluetooth a vestavěný reproduktor. 8GB varianta iPodu Touch stojí 5299 Kč, 32GB model je za 7990 Kč a 64GB model za 10 990 Kč.

iPod

iPod

Nakonec, potěšující je i sleva iPodu shuffle, nejmenšího hudebního přehrávače na světě. Na výběr je z pěti barevných kombinací za cenu 1490 Kč. 2GB model stojí zmiňovaných 1490 Kč a 4GB model za 2090 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Apple iPod nano dostává nové funkce, novinky jsou i u jiných přístrojů byla publikován 14. září 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!