Apple iPod nano dostává nové funkce, novinky jsou i u jiných přístrojů

Tagy:  iPod, Apple, ipod shuffle, přehrávače, hudba

Apple připravil novou verzi oblíbeného přehrávače iPod nano. Ten nyní dostává několik funkcí, které jste u něj možná dříve hledali, nyní je ale můžete naplno využívat. Přibyla malá kamerka, mikrofon a reproduktory. Největší novinkou je však pravděpodobně FM rádio, které navíc umožňuje funkci zastavení a znovuzahájení přenosu v přerušeném bodě poslechu. Kromě toho, sportovně založené jedince potěší krokoměr. iPod nano bude k dispozici v kapacitě 8 GB za cenu 3990 Kč a 16 GB model za 4690 Kč. Na výběr je z devíti barevných variant.

Představen byl i nový iPod touch. Využívat můžete uživatelské rozhraní Multi-Touch, Wi-Fi, Bluetooth a vestavěný reproduktor. 8GB varianta iPodu Touch stojí 5299 Kč, 32GB model je za 7990 Kč a 64GB model za 10 990 Kč.

iPod

iPod

Nakonec, potěšující je i sleva iPodu shuffle, nejmenšího hudebního přehrávače na světě. Na výběr je z pěti barevných kombinací za cenu 1490 Kč. 2GB model stojí zmiňovaných 1490 Kč a 4GB model za 2090 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Apple iPod nano dostává nové funkce, novinky jsou i u jiných přístrojů byla publikován 14. září 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!