Rasista z Facebooku zřejmě půjde před soud

Tagy:  Facebook, rasismus, policie, detektiv, zbraně

Dvaadvacetiletý James Gallagher, který má svůj profil na populární sociální sítí Facebook.com pravděpodobně půjde do vězení. Trest mu hrozí nejen za rasismus, ale i za nelegální přechovávání zbraní. Gallagher je momentálně ve vazbě, kauce byla soudcem stanovena na jeden milion dolarů.

Na podivné chování a především podivné příspěvky na stránce Gallaghera upozornil policii informátor. Detektivové pak Gallaghera několik týdnů sledovali, dokud si nebyli pevně jisti, že může mít nekalé úmysly. Při domovní prohlídce bylo nalezeno několik zbraní, mezi jinými například útočná puška AK-47. Kromě zbraní se nalezlo i velké množství munice, několik granátů a dokonce i výbušniny.

Facebook

Facebook

Na svém profilu si Gallagher měl stěžovat na všechny „černé“ lidi, několikrát se na jeho profilu objevila i zjevně rasistická hesla, nebo citáty z knížek. Při zmiňované domovní prohlídce policisté dokonce nalezli i vlajky vyjadřující podporu rasistickým hnutím v USA.

Zdroj: KYW1060.com?

Novinka Rasista z Facebooku zřejmě půjde před soud byla publikován 15. září 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!