Symantec má nového Country Managera pro Českou republiku

Společnost Symantec jmenovala nového Country Managera pro oblast České a Slovenské republiky. Od včerejška převzala žezlo po Peterovi Geytenbeekovi, který pozici dočasně zastupoval, Markéta Bauerová.

Markéta Bauerová se pohybuje v oblasti IT již osmnáct let, před prací v Symantecu působila u společností Oracle Czech nebo Microsoft. Přímo do Symantecu přišla z IBM, kde zastávala funkci Manažera produktové skupiny obchodníků software.

Vystudovala Fakultu strojní na ČVUT, je vdaná a má desetiletého syna.

Peter Geytenbeek, po kterém přebírá pozici hodnotí kladně především její zkušenosti se zákazníky a partnery: „Markéta dříve pracovala ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM. Za ta léta si vytvořila rozsáhlou síť kontaktů na zákazníky i partnery v České republice a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že jmenováním Markéty na post Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jsme udělali další významný krok k posílení naší pozice na obou trzích. Markéta nám intenzivní spoluprací s partnery a novými zákazníky pomůže zůstat přední společností v oblasti informačních technologií," uvedl do tiskové zprávy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Symantec má nového Country Managera pro Českou republiku byla publikován 17. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!