Symantec má nového Country Managera pro Českou republiku

Tagy:  Symantec, pozice, práce, ženy, Oracle

Společnost Symantec jmenovala nového Country Managera pro oblast České a Slovenské republiky. Od včerejška převzala žezlo po Peterovi Geytenbeekovi, který pozici dočasně zastupoval, Markéta Bauerová.

Markéta Bauerová se pohybuje v oblasti IT již osmnáct let, před prací v Symantecu působila u společností Oracle Czech nebo Microsoft. Přímo do Symantecu přišla z IBM, kde zastávala funkci Manažera produktové skupiny obchodníků software.

Vystudovala Fakultu strojní na ČVUT, je vdaná a má desetiletého syna.

Peter Geytenbeek, po kterém přebírá pozici hodnotí kladně především její zkušenosti se zákazníky a partnery: „Markéta dříve pracovala ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM. Za ta léta si vytvořila rozsáhlou síť kontaktů na zákazníky i partnery v České republice a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že jmenováním Markéty na post Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jsme udělali další významný krok k posílení naší pozice na obou trzích. Markéta nám intenzivní spoluprací s partnery a novými zákazníky pomůže zůstat přední společností v oblasti informačních technologií," uvedl do tiskové zprávy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Symantec má nového Country Managera pro Českou republiku byla publikován 17. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...