Symantec má nového Country Managera pro Českou republiku

Tagy:  Symantec, pozice, práce, ženy, Oracle

Společnost Symantec jmenovala nového Country Managera pro oblast České a Slovenské republiky. Od včerejška převzala žezlo po Peterovi Geytenbeekovi, který pozici dočasně zastupoval, Markéta Bauerová.

Markéta Bauerová se pohybuje v oblasti IT již osmnáct let, před prací v Symantecu působila u společností Oracle Czech nebo Microsoft. Přímo do Symantecu přišla z IBM, kde zastávala funkci Manažera produktové skupiny obchodníků software.

Vystudovala Fakultu strojní na ČVUT, je vdaná a má desetiletého syna.

Peter Geytenbeek, po kterém přebírá pozici hodnotí kladně především její zkušenosti se zákazníky a partnery: „Markéta dříve pracovala ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM. Za ta léta si vytvořila rozsáhlou síť kontaktů na zákazníky i partnery v České republice a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že jmenováním Markéty na post Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jsme udělali další významný krok k posílení naší pozice na obou trzích. Markéta nám intenzivní spoluprací s partnery a novými zákazníky pomůže zůstat přední společností v oblasti informačních technologií," uvedl do tiskové zprávy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Symantec má nového Country Managera pro Českou republiku byla publikován 17. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!