Cas.sk je pod útoky hackerů

Slovenský server Čas.sk, který se věnuje hlavně bulvárním zprávám je pod útoky hackerů. Stránky byly pod útoky již včera, dokonce způsobily výpadky serveru.

U našich východních sousedů se útoky na internetové portály objevují stále častěji, loni se objevily útoky například na portál zpravodajské televize TA3.com, pod náporem útoků byly také stránky deníku SME.sk.

čas.sk

Čas.sk doplatil na novou taktiku hackerů, takzvané Ddos útoky. Jde o vyslání informací z obrovského množství počítačů přímo na servery, které jsou posléze zahlceny a vypovídají službu. Ochrana před tímto nebezpečím je relativně složitá.

U nás se do větších problémů dostalo naposledy vysílání ČT2, kdy v raním pořadu Panorama, byla odvysílaná ukázka atmového výbuchu v horách.

Zdroj: Zive.sk

Novinka Cas.sk je pod útoky hackerů byla publikován 23. září 2008 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!