Cas.sk je pod útoky hackerů

Slovenský server Čas.sk, který se věnuje hlavně bulvárním zprávám je pod útoky hackerů. Stránky byly pod útoky již včera, dokonce způsobily výpadky serveru.

U našich východních sousedů se útoky na internetové portály objevují stále častěji, loni se objevily útoky například na portál zpravodajské televize TA3.com, pod náporem útoků byly také stránky deníku SME.sk.

čas.sk

Čas.sk doplatil na novou taktiku hackerů, takzvané Ddos útoky. Jde o vyslání informací z obrovského množství počítačů přímo na servery, které jsou posléze zahlceny a vypovídají službu. Ochrana před tímto nebezpečím je relativně složitá.

U nás se do větších problémů dostalo naposledy vysílání ČT2, kdy v raním pořadu Panorama, byla odvysílaná ukázka atmového výbuchu v horách.

Zdroj: Zive.sk

Novinka Cas.sk je pod útoky hackerů byla publikován 23. září 2008 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. DVD Shrink
  9. www.Spolužáci.cz
  10. Jak správně psát email - zásady a chyby

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!