Cas.sk je pod útoky hackerů

Slovenský server Čas.sk, který se věnuje hlavně bulvárním zprávám je pod útoky hackerů. Stránky byly pod útoky již včera, dokonce způsobily výpadky serveru.

U našich východních sousedů se útoky na internetové portály objevují stále častěji, loni se objevily útoky například na portál zpravodajské televize TA3.com, pod náporem útoků byly také stránky deníku SME.sk.

čas.sk

Čas.sk doplatil na novou taktiku hackerů, takzvané Ddos útoky. Jde o vyslání informací z obrovského množství počítačů přímo na servery, které jsou posléze zahlceny a vypovídají službu. Ochrana před tímto nebezpečím je relativně složitá.

U nás se do větších problémů dostalo naposledy vysílání ČT2, kdy v raním pořadu Panorama, byla odvysílaná ukázka atmového výbuchu v horách.

Zdroj: Zive.sk

Novinka Cas.sk je pod útoky hackerů byla publikován 23. září 2008 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!