All-in-one PC od MSI založeno na platformě AMD Athlon jde do prodeje

Tagy:  MSI, all-in-onem, počítače, Athlon, Atom

MSI se zřejmě začíná více věnovat segmentu all-in-one počítačů. Nový typ AE2010 se tak trochu vymyká standardu. Proč? MSI totiž sáhla po jiném procesoru, než je osvědčený Intel Atom, který se do takových přístrojů obvykle montuje. AE2010 totiž bude založen na procesoru Athlon 2650e nebo Athlon X2 3250e. Procesory mají výkon 1.6, respektive 1.5 GHz.

To nejdůležitější, tedy displej si jistě zaslouží velkou pozornost. Jde totiž o dvaceti palcový, dotykový displej s rozlišením 1600×900. Ale i za jiný hardware se rozhodně MSI nemusí stydět, v all-in-one AE2010 totiž najdete grafickou kartu Radeon HD 3200 se 128 MB paměti, kromě toho disponuje počítač dvěma gigabajty operační paměti a 320 GB harddiskem.

MSI

MSI

Samozřejmě Vás musí zajímat cena. Ta je spíše průměrná, i když volba procesoru udělala hodně a kdyby byl v AE2010 místo Athlonu Intel, cena by šla ještě dolů. Aktuálně za počítač zaplatíte přibližně 16 000 korun.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka All-in-one PC od MSI založeno na platformě AMD Athlon jde do prodeje byla publikován 18. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!