Wall Street Journal zpoplatněn

Tagy:  Wall street journal, noviny, murdoch, platby, tisk

Rupert Murdoch, který je mediálním magnátem a vlastní několik desítek deníků, ale i internetových serverů začíná plnit své sliby. Před časem totiž uvedl, že by rád zpoplatnil některé ze svých médií. První na řadě je známý Wall Street Journal, který patří společnosti News Corporation, které Murdoch šéfuje. Zatím by mělo být zpoplatněno pouze prohlížení tohoto deníku přes mobilní zařízení, tedy mobilní telefony nebo komunikátory.

Do konce tohoto roku by si tak měl každý,kdo si bude chtít prohlížet Wall Street Journal na mobilním telefonu zaplatit dva dolary za jeden předplacený týden, kdy bude mít na články přístup ze svého telefonu. Navíc placení za Wall Street Journal už nějakou dobou funguje i na stránkách deníku, kde je většina článků zpoplatněna nějakým menším obnosem.

V brzké době se navíc můžeme dočkat zpoplatnění dalších titulů. Nejblíže k zavedení poplatků je momentálně server Hulu.com kde má News Corporation podíl společně s dalšími dvěma firmami. Aktuálně se žádné zpoplatnění obsahu českých serverů nebo novin nechystá, avšak brzo bychom se mohli dočkat placení za internetové nebo mobilní verze novin v jiných částech Evropy.

Zdroj: Marketwatch.com

Novinka Wall Street Journal zpoplatněn byla publikován 20. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Co je IP adresa a jak ji zjistit?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!