Lenovo C100 all-in-one desktop má možnost stát se nejlevnějším strojem ve své třídě

Tagy:  Lenovo C100, Lenovo, nettop, all-in-one

Jak se zdá v poslední době se s all-in-one desktopy roztrhl pytel. Výrobci vypouštějí stále nové typy, které se snaží být lepší, mít větší hardwarovou výbavu a samozřejmě se snaží být co nejlevnější. Jeden all-in-one PC, který se snaží být z opravdu těch nejlevnějších se chystá vyrábět Lenovo pod názvem C100.

Lenovo C100 bude mít 18,5 palcový LCD displej s poměrem stran 16:9. Bohužel z hlediska hardwaru je zde snaha o co nejnižší cenu patrná, proto si lze vybrat jen z několika procesorů Intel Atom, pevný disk má kapacitu pouze 160 GB, operační paměť je pouze 1 GB a C100 bude dodáván s integrovanou grafickou kartou GMA 950. Naštěstí nechybí DVD vypalovačka a základní porty včetně USB. Předinstalován bude operační systém Windows XP.

Lenovo C100

Lenovo C100

Cena je však více než výhodná, C100 se již prodává i v Evropě a případného zákazníka bude stát 399 dolarů, což je zhruba 3 800 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Lenovo C100 all-in-one desktop má možnost stát se nejlevnějším strojem ve své třídě byla publikován 20. září 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!