Lenovo C100 all-in-one desktop má možnost stát se nejlevnějším strojem ve své třídě

Tagy:  Lenovo C100, Lenovo, nettop, all-in-one

Jak se zdá v poslední době se s all-in-one desktopy roztrhl pytel. Výrobci vypouštějí stále nové typy, které se snaží být lepší, mít větší hardwarovou výbavu a samozřejmě se snaží být co nejlevnější. Jeden all-in-one PC, který se snaží být z opravdu těch nejlevnějších se chystá vyrábět Lenovo pod názvem C100.

Lenovo C100 bude mít 18,5 palcový LCD displej s poměrem stran 16:9. Bohužel z hlediska hardwaru je zde snaha o co nejnižší cenu patrná, proto si lze vybrat jen z několika procesorů Intel Atom, pevný disk má kapacitu pouze 160 GB, operační paměť je pouze 1 GB a C100 bude dodáván s integrovanou grafickou kartou GMA 950. Naštěstí nechybí DVD vypalovačka a základní porty včetně USB. Předinstalován bude operační systém Windows XP.

Lenovo C100

Lenovo C100

Cena je však více než výhodná, C100 se již prodává i v Evropě a případného zákazníka bude stát 399 dolarů, což je zhruba 3 800 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Lenovo C100 all-in-one desktop má možnost stát se nejlevnějším strojem ve své třídě byla publikován 20. září 2009 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Moderní domácnost je SMART

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!