Eurocom začne prodávat notebooky s platformou Intel Calpella

Tagy:  Eurocom, notebook, herní notebooky

Firma Eurocom chystá spustit prodej notebooků, které jsou založené na platformě Intel Calpella. Chystají se dva typy, W860CU Cougar s displejem o úhlopříčce 15,6 palců a W870CU Cheetah se 17,3 palcovým displejem. Model Cougar má rozměry 374mm x 263mm x 42mm, hmotnost je kolem 3,3 kg, zatímco Cheetah je o něco větší, s rozměry 412×279×39–48 mm a hmotností 4 kg.

Z hlediska hardwaru je situace trošku složitější, protože Eurocom spoléhá hlavně na chuť, respektive peníze zákazníků, proto si takřka celý notebook můžete nakonfigurovat dle vašeho přání. Procesorů je na výběr několik, od nejslabšího Intel Core Duo i7–720QM s frekvencí 1,60 GHz, až po 2,0 GHz Core i7–920XM Extreme. Dohady zatím panují okolo nasazení operační paměti, je totiž možné, že se v noteboocích objeví paměti DDR3 1600, což by bylo pro výkon jen přínosem.

Eurocom

Eurocom

Grafických karet je na výběr taky dosti. Začněme GeForce ve dvou verzích: GTX 260m, 280m GTX, dále zde máme ATI Mobility Radeon HD 4870XT s 1GB GDDR3 a také NVIDIA Quadro FX 3700M s 1 GB GDDR3.

Cena je prozatím velkou neznámou.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Eurocom začne prodávat notebooky s platformou Intel Calpella byla publikován 20. září 2009 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!