Windows 7 bude dostupný pro školáky za zvýhodněné ceny

Tagy:  Windows 7, Windows Vista, peníze, licence

Těšíte se na operační systém Windows 7, možná by jste si ho i koupili, ale máte strach, že na něj nebudete mít peníze? Nevadí, pokud jste student, Microsoft Vám dá slevu. Bohužel, Češi mají smůlu, Microsoft totiž bude nabízet cenové zvýhodnění jen ve vybraných státech a pro vybrané školy.

Tito vybraní studenti budou moci koupit si Windows 7 jen za třicet dolarů, což je nějakých 500 korun. Takovou možnost budou mít Francoužští, Neměčtí nebo Kanadští studenti. Neházejte však flintu do žita, pokud jste tuzemský vysokoškolák a máte štěstí, můžete si stáhnout Windows 7 úplně zdarma díky licenci MSDN Academic Alliance. Tu si však kupují jen některé vysoké školy, které chtějí svým studentům nabídnout bezplatný software, musíte jen doufat, že zrovna Vaše škola licenci MSDN Academic Alliance využije.

Finální verze systému Windows 7 se začne oficiálně prodávat od 22. října 2009, včetně české verze. Bohužel, někteří lidé se snaží vydělat tím, že prodávají RC verze Windows 7, které vydávají za finální. Kdo chce mít tedy naprostou jistotu, musí si zajít do obchodu a koupit „krabicovou verzi“.

Zdroj: Win741.com

Novinka Windows 7 bude dostupný pro školáky za zvýhodněné ceny byla publikován 22. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Moderní domácnost je SMART
  5. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!