Windows 7 bude dostupný pro školáky za zvýhodněné ceny

Těšíte se na operační systém Windows 7, možná by jste si ho i koupili, ale máte strach, že na něj nebudete mít peníze? Nevadí, pokud jste student, Microsoft Vám dá slevu. Bohužel, Češi mají smůlu, Microsoft totiž bude nabízet cenové zvýhodnění jen ve vybraných státech a pro vybrané školy.

Tito vybraní studenti budou moci koupit si Windows 7 jen za třicet dolarů, což je nějakých 500 korun. Takovou možnost budou mít Francoužští, Neměčtí nebo Kanadští studenti. Neházejte však flintu do žita, pokud jste tuzemský vysokoškolák a máte štěstí, můžete si stáhnout Windows 7 úplně zdarma díky licenci MSDN Academic Alliance. Tu si však kupují jen některé vysoké školy, které chtějí svým studentům nabídnout bezplatný software, musíte jen doufat, že zrovna Vaše škola licenci MSDN Academic Alliance využije.

Finální verze systému Windows 7 se začne oficiálně prodávat od 22. října 2009, včetně české verze. Bohužel, někteří lidé se snaží vydělat tím, že prodávají RC verze Windows 7, které vydávají za finální. Kdo chce mít tedy naprostou jistotu, musí si zajít do obchodu a koupit „krabicovou verzi“.

Zdroj: Win741.com

Novinka Windows 7 bude dostupný pro školáky za zvýhodněné ceny byla publikován 22. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!