Windows 7 bude dostupný pro školáky za zvýhodněné ceny

Těšíte se na operační systém Windows 7, možná by jste si ho i koupili, ale máte strach, že na něj nebudete mít peníze? Nevadí, pokud jste student, Microsoft Vám dá slevu. Bohužel, Češi mají smůlu, Microsoft totiž bude nabízet cenové zvýhodnění jen ve vybraných státech a pro vybrané školy.

Tito vybraní studenti budou moci koupit si Windows 7 jen za třicet dolarů, což je nějakých 500 korun. Takovou možnost budou mít Francoužští, Neměčtí nebo Kanadští studenti. Neházejte však flintu do žita, pokud jste tuzemský vysokoškolák a máte štěstí, můžete si stáhnout Windows 7 úplně zdarma díky licenci MSDN Academic Alliance. Tu si však kupují jen některé vysoké školy, které chtějí svým studentům nabídnout bezplatný software, musíte jen doufat, že zrovna Vaše škola licenci MSDN Academic Alliance využije.

Finální verze systému Windows 7 se začne oficiálně prodávat od 22. října 2009, včetně české verze. Bohužel, někteří lidé se snaží vydělat tím, že prodávají RC verze Windows 7, které vydávají za finální. Kdo chce mít tedy naprostou jistotu, musí si zajít do obchodu a koupit „krabicovou verzi“.

Zdroj: Win741.com

Novinka Windows 7 bude dostupný pro školáky za zvýhodněné ceny byla publikován 22. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!