Toshiba představuje tablet s podporou online služeb

Tagy:  Toshiba, tablet, multimedia, přístroje

Toshiba Europe GmbH představuje novinku – Toshiba JournE touch, přenosný bezdrátový domácí multimediální tablet, který má 7" dotykovou obrazovku. Zařízení JournE touch bude v Evropě, na Středním východě a v Africe k dispozici u vybraných prodejců od čtvrtého čtvrtletí 2009.

Dotyková obrazovka tabletu má LED podsvícení, poměr stran je 16:9. Velkou výhodou JournE touch je velká uživatelská variabilita, můžete si přidávat aplikace, měnit nebo vytvářet nové ikony a jinak pracovat s obsahem. Celé zařízení navíc není příliš velké, rozměry jsou 189 mm (š) × 133,6 mm (h) × 14 mm (v), hmotnost je několik gramů pod půl kilogramem. JournE touch má vestavěnou paměť 1 GB, ta jde ale rozšířit pomocí SD karty až na 32 GB. Lithiopolymerová baterie vydrží při přehrávání hudby až 14 hodin.

Toshiba logo

Toshiba logo

JournE touch navíc umožňuje velmi dobrou komunikaci se službami jako je YouTube, Flickr, atd. JournE touch je možné připojit prakticky k jakémukoliv zařízení, od televizoru až po notebook.

„Zařízení JournE touch je úžasná novinka a jsme zvláště nedočkaví při pomyšlení na způsoby a místa, které budou moci lidé pomocí tohoto zařízení využívat k interakci a spojení s webem YouTube," říkl k představení přístroje Francisco Varela z Toshiby.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Toshiba představuje tablet s podporou online služeb byla publikován 23. září 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!