Toshiba představuje tablet s podporou online služeb

Tagy:  Toshiba, tablet, multimedia, přístroje

Toshiba Europe GmbH představuje novinku – Toshiba JournE touch, přenosný bezdrátový domácí multimediální tablet, který má 7" dotykovou obrazovku. Zařízení JournE touch bude v Evropě, na Středním východě a v Africe k dispozici u vybraných prodejců od čtvrtého čtvrtletí 2009.

Dotyková obrazovka tabletu má LED podsvícení, poměr stran je 16:9. Velkou výhodou JournE touch je velká uživatelská variabilita, můžete si přidávat aplikace, měnit nebo vytvářet nové ikony a jinak pracovat s obsahem. Celé zařízení navíc není příliš velké, rozměry jsou 189 mm (š) × 133,6 mm (h) × 14 mm (v), hmotnost je několik gramů pod půl kilogramem. JournE touch má vestavěnou paměť 1 GB, ta jde ale rozšířit pomocí SD karty až na 32 GB. Lithiopolymerová baterie vydrží při přehrávání hudby až 14 hodin.

Toshiba logo

Toshiba logo

JournE touch navíc umožňuje velmi dobrou komunikaci se službami jako je YouTube, Flickr, atd. JournE touch je možné připojit prakticky k jakémukoliv zařízení, od televizoru až po notebook.

„Zařízení JournE touch je úžasná novinka a jsme zvláště nedočkaví při pomyšlení na způsoby a místa, které budou moci lidé pomocí tohoto zařízení využívat k interakci a spojení s webem YouTube," říkl k představení přístroje Francisco Varela z Toshiby.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Toshiba představuje tablet s podporou online služeb byla publikován 23. září 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...