Máte Premium účet na Rapidshare? Můžete přijít o své data, pokud si je nikdo nestáhne

K ráznému kroku se odhodlal provozovatel největšího světového online úložiště dat, serveru Rapidshare.com. Do nynějška platilo pravidlo, že dokud máte na svém účtu nahrané jakékoliv soubory, ty jsou plně dostupné po dobu, dokud je účet aktivní. Nyní se situace mění, v případě, že budou soubory 90 dní neaktivní, budou smazány.

Nebojte se však, pokud máte nahráno jen několik málo obrázků a dokumentů do 25 GB, všechny takové soubory budou nepřetržitě uloženy dokud je účet aktivní. Aby byly Vámi vložené soubory smazány je potřeba nahrát více obsahu než 25 GB, který navíc nikdo nesmí zmiňovaných 90 dní stáhnout.

Provozovatel si od tohoto kroku slibuje pročištění obsahu, neboť Rapidshare je často používám pro sdílení závadného materiálu, od pornofilmů až po počítačové hry. Celý systém začne fungovat od dvacátého října. Všichni ti, kteří mají Premium účet dostanou informace o novém systému e-mailem.

U bezplatných účtů se situace nemění.

Zdroj: Rapidshare.com

Novinka Máte Premium účet na Rapidshare? Můžete přijít o své data, pokud si je nikdo nestáhne byla publikován 24. září 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!