Máte Premium účet na Rapidshare? Můžete přijít o své data, pokud si je nikdo nestáhne

Tagy:  Premium účet, úložiště, rapidshare, data, peníze

K ráznému kroku se odhodlal provozovatel největšího světového online úložiště dat, serveru Rapidshare.com. Do nynějška platilo pravidlo, že dokud máte na svém účtu nahrané jakékoliv soubory, ty jsou plně dostupné po dobu, dokud je účet aktivní. Nyní se situace mění, v případě, že budou soubory 90 dní neaktivní, budou smazány.

Nebojte se však, pokud máte nahráno jen několik málo obrázků a dokumentů do 25 GB, všechny takové soubory budou nepřetržitě uloženy dokud je účet aktivní. Aby byly Vámi vložené soubory smazány je potřeba nahrát více obsahu než 25 GB, který navíc nikdo nesmí zmiňovaných 90 dní stáhnout.

Provozovatel si od tohoto kroku slibuje pročištění obsahu, neboť Rapidshare je často používám pro sdílení závadného materiálu, od pornofilmů až po počítačové hry. Celý systém začne fungovat od dvacátého října. Všichni ti, kteří mají Premium účet dostanou informace o novém systému e-mailem.

U bezplatných účtů se situace nemění.

Zdroj: Rapidshare.com

Novinka Máte Premium účet na Rapidshare? Můžete přijít o své data, pokud si je nikdo nestáhne byla publikován 24. září 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...