IdeaCentre Q110 - nettop od Lenova se zajímavým designem

Tagy:  nettop, Lenovo, Q110, prodeje

S originálním designem nového nettopu přichází Lenovo – IdeaCentre Q110. Nettop v černé barvě s modrým podsvícením diod a elegantní „nožkou“ lahodí oku. A hardwarově si také nevede špatně.

IdeaCenter Q110 je založen na procesoru Intel Atom 230. Samozřejmě mu nechybí operační paměť, která má kapacitu 2 GB, a pevný disk s kapacitou 250 GB. Pro komunikaci se světem a ostatními zařízeními najdeme na nettopu 4 porty USB, port HDMI, Ethernet a výstup pro sluchátka a mikrofon.

Nettop IdeaCentre Q110

Nettop IdeaCentre Q110

IdeaCenter Q110 bude nabízen ve dvou verzích, které se od sebe liší pouze kapacitou pevného disku, která je buďto zmiňovaných 250 GB nebo 160 GB. Cena je stanovena na 299 dolarů, což není málo, zvláště pokud vezmeme v potaz skutečnost, že v brzké době jde do prodeje all-in-one PC C110, od stejného výrobce ale za stejnou cenu.

Prodej Q110 by měl začít příští měsíc.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka IdeaCentre Q110 - nettop od Lenova se zajímavým designem byla publikován 27. září 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. MediaMonkey - malý, ale šikovný

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!