Eset se dohodl s Intelem, bude prodávat k antiviru základní desky

Tagy:  Intel, Eset, NOD 32, antiviry, viry, základní desky, hardware

Slovenská společnost ESET učinila velice důležitou dohodu s Intelem. ESET se zavázal k dodávání antivirových řešení společně se základními deskami od Intelu. Přínos z toho budou mít obě společnosti, navíc stále ještě v době ekonomické krize je to pro oba partnery dobrý krok k udržení zisků a kladné obchodní bilance.

Zatím bohužel nejsou jasné úplné detaily dohody, hlavně se ještě média nedostala k přesným informacím o typu základní desky. Pravděpodobně se však nějak závratně výkonného kusu hardwaru nedočkáme. Otázkou je i to, jestli o takovýto „balíček“ bude zájem, některé zákazníky totiž může odradit přidání kusu hardwaru, který nepotřebují. Základní deska se totiž moc často nemění, většinou je potřeba výměnu provést v servise počítačů.

ESET logo

ESET logo

ESET má zatím pobočky v Praze, San Diegu a v Buenos Aires, navíc bylo loni otevřeno zbrusu nové vývojové centrum v polském Krakově. Loňský rok byl navíc ukončen ziskem 33 miliónů eur.

Zdroj: Zawya.com

Novinka Eset se dohodl s Intelem, bude prodávat k antiviru základní desky byla publikován 27. září 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...