Eset se dohodl s Intelem, bude prodávat k antiviru základní desky

Slovenská společnost ESET učinila velice důležitou dohodu s Intelem. ESET se zavázal k dodávání antivirových řešení společně se základními deskami od Intelu. Přínos z toho budou mít obě společnosti, navíc stále ještě v době ekonomické krize je to pro oba partnery dobrý krok k udržení zisků a kladné obchodní bilance.

Zatím bohužel nejsou jasné úplné detaily dohody, hlavně se ještě média nedostala k přesným informacím o typu základní desky. Pravděpodobně se však nějak závratně výkonného kusu hardwaru nedočkáme. Otázkou je i to, jestli o takovýto „balíček“ bude zájem, některé zákazníky totiž může odradit přidání kusu hardwaru, který nepotřebují. Základní deska se totiž moc často nemění, většinou je potřeba výměnu provést v servise počítačů.

ESET logo

ESET logo

ESET má zatím pobočky v Praze, San Diegu a v Buenos Aires, navíc bylo loni otevřeno zbrusu nové vývojové centrum v polském Krakově. Loňský rok byl navíc ukončen ziskem 33 miliónů eur.

Zdroj: Zawya.com

Novinka Eset se dohodl s Intelem, bude prodávat k antiviru základní desky byla publikován 27. září 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Smajlíci
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!