Eset se dohodl s Intelem, bude prodávat k antiviru základní desky

Slovenská společnost ESET učinila velice důležitou dohodu s Intelem. ESET se zavázal k dodávání antivirových řešení společně se základními deskami od Intelu. Přínos z toho budou mít obě společnosti, navíc stále ještě v době ekonomické krize je to pro oba partnery dobrý krok k udržení zisků a kladné obchodní bilance.

Zatím bohužel nejsou jasné úplné detaily dohody, hlavně se ještě média nedostala k přesným informacím o typu základní desky. Pravděpodobně se však nějak závratně výkonného kusu hardwaru nedočkáme. Otázkou je i to, jestli o takovýto „balíček“ bude zájem, některé zákazníky totiž může odradit přidání kusu hardwaru, který nepotřebují. Základní deska se totiž moc často nemění, většinou je potřeba výměnu provést v servise počítačů.

ESET logo

ESET logo

ESET má zatím pobočky v Praze, San Diegu a v Buenos Aires, navíc bylo loni otevřeno zbrusu nové vývojové centrum v polském Krakově. Loňský rok byl navíc ukončen ziskem 33 miliónů eur.

Zdroj: Zawya.com

Novinka Eset se dohodl s Intelem, bude prodávat k antiviru základní desky byla publikován 27. září 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!