All-in-one PC nemají zřejmě tak velký odbyt, jak se čekalo

Tagy:  all-in-one, počítač, prodeje, tržba, desktop

Výrobci počítačů a hardwaru stále častěji představují nové typy tzv. all-in-one počítačů. Prozatím však nebylo ve větší míře zjišťováno, jak na tom vlastně prodej těchto přístrojů je. Očekávalo se, že k relativní novince na trhu budou zákazníci vstřícní, podle posledních údajů z Tchaj-wanu se však analytici trochu přepočítali.

Zatím bylo prodáno na Tchaj-wanu okolo 1000 kusů all-in-one pc měsíčně, což zdaleka nenaplňuje odhady. Zdá se, že částečně může být malý odbyt způsoben relativně dosti vysokými cenami přístrojů. Je spousta lidí, kteří se i přes klady all-in-one počítačů rozhodnou zakoupit klasický desktop s monitorem a se vším všudy, což často vyjde levněji. Průměrná cena 18,5" all-in-one PC je v současné době okolo 462 dolarů. Velkým kladem klasických desktopů je i výkon, neboť u all-in-one počítačů nelze nijak závratného výkonu dosáhnout.

Paradoxně by ale mohl klesající zájem podpořit snížení cen all-in-one počítačů. Obchodníci totiž potřebují zisk, a toho jsou ochotni dosáhnout i drastickým snížením cen.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka All-in-one PC nemají zřejmě tak velký odbyt, jak se čekalo byla publikován 28. září 2009 v 17.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!