Nové Windows 7 pravděpodobně prodej počítačů nepodpoří

Tagy:  prodejnost, počítače, notebooky, desktopy, software, windows 7, Windows

Internetem už delší dobu kolovaly dohody analytiků, kteří se snažili odhadnout, zda nový operační systém Windows 7 dokáže ovlivnit prodej nových počítačů, zájmena pak desktopů, které v poslední době z hlediska prodejnosti nejsou vůbec na výši a jejich prodejnost se stále zmenšuje.

Abychom však neviděli všechno tak černě, je nutné podotknout, že se nárůstu určitě nedočkáme do konce tohoto roku, příští rok by se prodej mohl alespoň trochu zlepšit. Zdá se, že hospodářská krize konečně alespoň trochu polevila a lidé začnou více kupovat nové stroje.

S prodejem může úzce souviset uzavírání a plánování rozpočtů firem na začátku příštího roku, konkrétněji v březnu a dubnu 2010. Nový Windows 7bude nahrazovat zájmena starší operační systémy Windows XP a nejzákladnější verze Windows Vista. Optimisticky vidí vývoj prodejnosti softwaru i firmy, které notebooky a desktopy vyrábějí.

My jen můžeme očekávat, že se naděje analytiků naplní, a vše dopadne dobře a hospodářská krize se alespoň na poli softwaru příliš nepromítne.

Zdroj: Digitimes.com

Novinka Nové Windows 7 pravděpodobně prodej počítačů nepodpoří byla publikován 28. září 2009 v 20.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!