Qosmio X500 - novinka ze stáje Toshiby s kvalitní grafikou

Tagy:  toshiba, notebook, herní notebook, počítače

To, že notebooky už dávno nejsou jen na kancelářskou práci, ale dají se na nich i velmi dobře hrát hry je již známá věc. Právě s jedním takovým notebookem pro hry přišla nyní Toshiba. Notebook dostal označení Qosmio X500 a má úhlopříčku 18,4".

Hlavní výsadou Qosmia je kvalitní displej. Poměre stran je 16:9, rozlišení 1680×945, popřípadě 1920×1080 (odezva 8 ms). Procesor Intel Quad Core (Intel Core i7–720QM s 1.6 / 2.8 Turbo GHz) dokáže zajistit rychlý chod notebooku. Samozřejmě nesmíme zapomenout na grafickou kartu, která je pro herní notebook velmi důležitá. Qosmio má grafickou kartu od nVidie, konkrétně jde o typ GeForce GTS 250M s 1GB VRAM. Operační paměť může dosáhnout až k 8 GB.

Místem na disku netřeba šetřit, ve vyšší cenové nabídce je Qosmio X500** vybaveno dvěma pevnými disky, které dohromady dokážou uschovat objem až 1 TB dat. O tom, že na notebooku najdeme technologii Bluetooth a Wifi snad není třeba pochybovat.

Samozřejmě může zákazník využít několika portů pro připojování ostatních periferií. K dispozici máte tři USB 2.0 porty, eSATA/USB kombo port, výstupy na sluchátko, monitor, atd. Notebook má čtečku otisků prstů a webkameru.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Qosmio X500 - novinka ze stáje Toshiby s kvalitní grafikou byla publikován 29. září 2009 v 23.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!