Qosmio X500 - novinka ze stáje Toshiby s kvalitní grafikou

To, že notebooky už dávno nejsou jen na kancelářskou práci, ale dají se na nich i velmi dobře hrát hry je již známá věc. Právě s jedním takovým notebookem pro hry přišla nyní Toshiba. Notebook dostal označení Qosmio X500 a má úhlopříčku 18,4".

Hlavní výsadou Qosmia je kvalitní displej. Poměre stran je 16:9, rozlišení 1680×945, popřípadě 1920×1080 (odezva 8 ms). Procesor Intel Quad Core (Intel Core i7–720QM s 1.6 / 2.8 Turbo GHz) dokáže zajistit rychlý chod notebooku. Samozřejmě nesmíme zapomenout na grafickou kartu, která je pro herní notebook velmi důležitá. Qosmio má grafickou kartu od nVidie, konkrétně jde o typ GeForce GTS 250M s 1GB VRAM. Operační paměť může dosáhnout až k 8 GB.

Místem na disku netřeba šetřit, ve vyšší cenové nabídce je Qosmio X500** vybaveno dvěma pevnými disky, které dohromady dokážou uschovat objem až 1 TB dat. O tom, že na notebooku najdeme technologii Bluetooth a Wifi snad není třeba pochybovat.

Samozřejmě může zákazník využít několika portů pro připojování ostatních periferií. K dispozici máte tři USB 2.0 porty, eSATA/USB kombo port, výstupy na sluchátko, monitor, atd. Notebook má čtečku otisků prstů a webkameru.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Qosmio X500 - novinka ze stáje Toshiby s kvalitní grafikou byla publikován 29. září 2009 v 23.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!