Gates zchudl, stále je však nejbohatším člověkem na světě

Tagy:  peníze, bill gates, gates, forbes, majetek, bohatí lidé, bohatství

Vlastník Microsoftu Bill Gates sice zchudl, stále si však drží prvenství mezi nejbohatšími lidmi na světě. Jeho současné jmění je odhadováno na 50 miliard dolarů, během minulého roku však přišel takřka o sedm miliard dolarů.

Koneckonců se žebříček nejbohatších lidí na světě docela rozpohyboval, lidé zaměstnaní v oboru IT si povětšinou pohoršili. Na druhém místě v žebříčku se umístil Warren Buffett, majitel firmy Berkshire Hathaway. Aktuálně disponuje přibližně 40 miliardami dolarů, o deset miliard však v průběhu posledních měsíců přišel, neboť se Berkshire Hathaway dostala do finančních problémů. Konečně posledním člověkem na „medailových“ pozicích, který své jmění získal díky počítačům a informačním technologiím a v žebříčku se umístil na třetím místě je Lawrence Ellison, který vlastní firmu Oracle. Ten má majetek v hodnotě 27 miliard dolarů.

Zajímavostí je, že zakladatelé giganta Google, Sergey Brin a Larry Page jsou v žebříčku až na jedenáctém místě. Žebříček nejbohatších lidí v USA pravidelně sestavuje magazín Forbes.

Zdroj: Forbes.com

Novinka Gates zchudl, stále je však nejbohatším člověkem na světě byla publikován 2. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!