Gates zchudl, stále je však nejbohatším člověkem na světě

Vlastník Microsoftu Bill Gates sice zchudl, stále si však drží prvenství mezi nejbohatšími lidmi na světě. Jeho současné jmění je odhadováno na 50 miliard dolarů, během minulého roku však přišel takřka o sedm miliard dolarů.

Koneckonců se žebříček nejbohatších lidí na světě docela rozpohyboval, lidé zaměstnaní v oboru IT si povětšinou pohoršili. Na druhém místě v žebříčku se umístil Warren Buffett, majitel firmy Berkshire Hathaway. Aktuálně disponuje přibližně 40 miliardami dolarů, o deset miliard však v průběhu posledních měsíců přišel, neboť se Berkshire Hathaway dostala do finančních problémů. Konečně posledním člověkem na „medailových“ pozicích, který své jmění získal díky počítačům a informačním technologiím a v žebříčku se umístil na třetím místě je Lawrence Ellison, který vlastní firmu Oracle. Ten má majetek v hodnotě 27 miliard dolarů.

Zajímavostí je, že zakladatelé giganta Google, Sergey Brin a Larry Page jsou v žebříčku až na jedenáctém místě. Žebříček nejbohatších lidí v USA pravidelně sestavuje magazín Forbes.

Zdroj: Forbes.com

Novinka Gates zchudl, stále je však nejbohatším člověkem na světě byla publikován 2. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Smajlíci
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!