Třikrát novinka v řadě kamer Camileo od Toshiby

Tagy:  kamery, videokamera, toshiba, full HD

Že Toshiba umí dělat kvalitní videokamery není žádná novinka, v rámci rozšiřování svých produktů je však připravováno spuštění prodeje dalších třech nových kamer patřících do řady Camileo. Konkrétně jde o typy S20, H30 a X100.

Camileo S20 a Camileo H30 nabízejí rozlišení Full HD (1 920 × 1 080p, nebo 1 920 × 1 080i u modelu Camileo X100). Modely H30 a X100 jsou navíc vybaveny tlačítkem, u kterého je přednastavena funkce zasílání videa na server YouTube.U vide­okamer Camileo H30 a Camileo X100 lze odesílat video na web YouTube pouhým stisknutím tlačítka.

Toshiba

Toshiba

Všechny tři kamery zobrazují obraz hledáčku na otočném 3" displeji TFT. Videokamery Camileo H30 a X100 mají navíc dotykovou obrazovku. Pro propojení s ostatními zařízeními slouží rozhraní HDMI nebo Mini USB 2.0 a samozřejmě PAL a NTSC.

Všechny tři kamery budou u nás dostupné během konce roku 2009. Ceny ještě nejsou známé, každopádně vzhledem k zaměření a funkcím bude kamera S20 nejlevnější a X100 nejdražší.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Třikrát novinka v řadě kamer Camileo od Toshiby byla publikován 3. října 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!