Třikrát novinka v řadě kamer Camileo od Toshiby

Že Toshiba umí dělat kvalitní videokamery není žádná novinka, v rámci rozšiřování svých produktů je však připravováno spuštění prodeje dalších třech nových kamer patřících do řady Camileo. Konkrétně jde o typy S20, H30 a X100.

Camileo S20 a Camileo H30 nabízejí rozlišení Full HD (1 920 × 1 080p, nebo 1 920 × 1 080i u modelu Camileo X100). Modely H30 a X100 jsou navíc vybaveny tlačítkem, u kterého je přednastavena funkce zasílání videa na server YouTube.U vide­okamer Camileo H30 a Camileo X100 lze odesílat video na web YouTube pouhým stisknutím tlačítka.

Toshiba

Toshiba

Všechny tři kamery zobrazují obraz hledáčku na otočném 3" displeji TFT. Videokamery Camileo H30 a X100 mají navíc dotykovou obrazovku. Pro propojení s ostatními zařízeními slouží rozhraní HDMI nebo Mini USB 2.0 a samozřejmě PAL a NTSC.

Všechny tři kamery budou u nás dostupné během konce roku 2009. Ceny ještě nejsou známé, každopádně vzhledem k zaměření a funkcím bude kamera S20 nejlevnější a X100 nejdražší.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Třikrát novinka v řadě kamer Camileo od Toshiby byla publikován 3. října 2009 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!