Disky Kingston DataTraveler 410 budou mít vyšší rychlost

Tagy:  disk, usb, flash disk, kingston

K upgradu svých flash disků se rozhodla společnost Kingston. Konkrétně jde o řadu DataTraveler 410, rychlost stoupla jak u čtení, tak u zápisu o 20 MB/s. DataTraveler 410 je na trhu už delší dobu, zvýšení rychlosti má přinést další zákazníky pro Kingston.

DataTraveler 410 má kapacitu 4 GB, 8 GB, 16 GB nebo 32 GB při rozměrech 65,76 mm x 17,98 mm x 10,7 mm. Disky jsou navíc vybaveny programem SecureTraveler, který umožňuje vytvořit prostor, ke kterému se dostanete jen s použitím hesla. Samozřejmostí je pro disky pětiletá záruka a nepřetržitá technická podpora. Kromě toho, disk je bezkrytky, takže ji nemůžete ztratit, i přes to je však disk dobře chráněn přes prachem a jinými nepříznivými vlivy.

Disk DataTraveler 410

Disk DataTraveler 410

Cena nejlevnějšího 4 GB disku je 340 Kč, disk s největší kapacitou vyjde na 2 660 Kč. Disk dokáže pracovat s všemi trochu více rozšířenými operačními systémy, není pro něj problémem Linux ani Mac. Ochrana heslem však funguje jen u operačního systému Windows 2000 a vyšší.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Disky Kingston DataTraveler 410 budou mít vyšší rychlost byla publikován 6. října 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!