Disky Kingston DataTraveler 410 budou mít vyšší rychlost

K upgradu svých flash disků se rozhodla společnost Kingston. Konkrétně jde o řadu DataTraveler 410, rychlost stoupla jak u čtení, tak u zápisu o 20 MB/s. DataTraveler 410 je na trhu už delší dobu, zvýšení rychlosti má přinést další zákazníky pro Kingston.

DataTraveler 410 má kapacitu 4 GB, 8 GB, 16 GB nebo 32 GB při rozměrech 65,76 mm x 17,98 mm x 10,7 mm. Disky jsou navíc vybaveny programem SecureTraveler, který umožňuje vytvořit prostor, ke kterému se dostanete jen s použitím hesla. Samozřejmostí je pro disky pětiletá záruka a nepřetržitá technická podpora. Kromě toho, disk je bezkrytky, takže ji nemůžete ztratit, i přes to je však disk dobře chráněn přes prachem a jinými nepříznivými vlivy.

Disk DataTraveler 410

Disk DataTraveler 410

Cena nejlevnějšího 4 GB disku je 340 Kč, disk s největší kapacitou vyjde na 2 660 Kč. Disk dokáže pracovat s všemi trochu více rozšířenými operačními systémy, není pro něj problémem Linux ani Mac. Ochrana heslem však funguje jen u operačního systému Windows 2000 a vyšší.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Disky Kingston DataTraveler 410 budou mít vyšší rychlost byla publikován 6. října 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!