Verbatim představuje bezdrátové myši Nano v nových barvách

Tagy:  myš, verbatim, notebook

Verbatim rozšíří svou řadu bezdrátových myší určených pro notebooky o modely Nano v růžové, červené, modré a černé barvě.Myši Nano jsou kompatibilní s PC a Mac a obsahují malý USB přijímač, který není větší než eurocentová mince. Každý z těchto čtyř modelů je již k dostání v obchodech za 539 Kč (RRP).

Myši Nano jsou ergonomicky tvarované, což je u myší pro notebooky důležité kvůli jejich rozměrům. Myš má bezproblémový dosah až na deset metrů, pracuje v pásmu 2,4 GHz. Rychlost snímaní laserového snímače dosahuje 1600 dpi

Notebook myš

Notebook myš

„Notebooky jsou na trhu více žádané než kdy v minulosti a naše bezdrátové myši Nano těmto malým počítačům mimořádně sluší. Jejich USB přijímač je extrémně malý a může klidně zůstat v USB slotu, i když svůj netbook či notebook stále přenášíte,“ řekl k novince Mats Nordin z Verbatimu.

Nové myši Nano jsou plně kompatibilní s PC a Mac, USB příjimač je navíc velmi malý, takže vás nebude při práci rušit, natož vám nějak ubírat prostor. V obchodech vyjde Nano na 540 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim představuje bezdrátové myši Nano v nových barvách byla publikován 6. října 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...