Verbatim představuje bezdrátové myši Nano v nových barvách

Tagy:  myš, verbatim, notebook

Verbatim rozšíří svou řadu bezdrátových myší určených pro notebooky o modely Nano v růžové, červené, modré a černé barvě.Myši Nano jsou kompatibilní s PC a Mac a obsahují malý USB přijímač, který není větší než eurocentová mince. Každý z těchto čtyř modelů je již k dostání v obchodech za 539 Kč (RRP).

Myši Nano jsou ergonomicky tvarované, což je u myší pro notebooky důležité kvůli jejich rozměrům. Myš má bezproblémový dosah až na deset metrů, pracuje v pásmu 2,4 GHz. Rychlost snímaní laserového snímače dosahuje 1600 dpi

Notebook myš

Notebook myš

„Notebooky jsou na trhu více žádané než kdy v minulosti a naše bezdrátové myši Nano těmto malým počítačům mimořádně sluší. Jejich USB přijímač je extrémně malý a může klidně zůstat v USB slotu, i když svůj netbook či notebook stále přenášíte,“ řekl k novince Mats Nordin z Verbatimu.

Nové myši Nano jsou plně kompatibilní s PC a Mac, USB příjimač je navíc velmi malý, takže vás nebude při práci rušit, natož vám nějak ubírat prostor. V obchodech vyjde Nano na 540 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim představuje bezdrátové myši Nano v nových barvách byla publikován 6. října 2009 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Smajlíci na Facebooku
  4. Yahoo.com - Světový vyhledávač?
  5. Online aukce - Která je ta nejoblíbenejší?
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Nákupy ze zahraničí již nejsou tak výhodné
  8. Google Chrome 10: Nejrychlější prohlížeč na světě
  9. Snadná tvorba bootovacího USB flash disku pomocí UNetbootin
  10. Webový portál slavných osobností? Osobnosti.cz

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!