Nový nettop od Dellu se právě vyvíjí

Tagy:  nettop, dell, inspiron

Dell vyvíjí novou řadu nettopů Zino HD, o kterých se sice již dříve objevilo několik informací, nyní jsou ale detailnější a celkově máme lepší přehled o tom, na čem se vlastně nyní pracuje. Nettopy by měl být k dispozici ve dvou verzích buďto Inspiron 300, nebo Inspiron 400. Verze se mezi sebou liší především ve volbě procesoru.

Inspiron 300 by měl dostat procesor Intel Atom, dále by měl být vybaven 1 GB operační paměti, 3,5" pevným diskem a slotem pro paměťové karty. Samozřejmě nemůžou chybět základní porty, tedy USB, VGA a Audio in/out.

Druhý nettop, Inspiron 400 bude pracovat pravděpodobně s procesorem AMD Athlon X2, výkonově by měl být o něco vyšší než jeho „bratr“. Bude moci jej vybavit až 8 GB operační paměti, grafická karta bude u tohoto typu pravděpodobně ATI Mobility Radeon HD 4330, navíc se můžete těšit na dva porty eSata a na přání Blu-ray mechaniku.

Zdroj: Dellzinohd.com

Novinka Nový nettop od Dellu se právě vyvíjí byla publikován 7. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...