Nový nettop od Dellu se právě vyvíjí

Tagy:  nettop, dell, inspiron

Dell vyvíjí novou řadu nettopů Zino HD, o kterých se sice již dříve objevilo několik informací, nyní jsou ale detailnější a celkově máme lepší přehled o tom, na čem se vlastně nyní pracuje. Nettopy by měl být k dispozici ve dvou verzích buďto Inspiron 300, nebo Inspiron 400. Verze se mezi sebou liší především ve volbě procesoru.

Inspiron 300 by měl dostat procesor Intel Atom, dále by měl být vybaven 1 GB operační paměti, 3,5" pevným diskem a slotem pro paměťové karty. Samozřejmě nemůžou chybět základní porty, tedy USB, VGA a Audio in/out.

Druhý nettop, Inspiron 400 bude pracovat pravděpodobně s procesorem AMD Athlon X2, výkonově by měl být o něco vyšší než jeho „bratr“. Bude moci jej vybavit až 8 GB operační paměti, grafická karta bude u tohoto typu pravděpodobně ATI Mobility Radeon HD 4330, navíc se můžete těšit na dva porty eSata a na přání Blu-ray mechaniku.

Zdroj: Dellzinohd.com

Novinka Nový nettop od Dellu se právě vyvíjí byla publikován 7. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!