Microsoft plánuje první bezpečnostní aktualizaci pro Windows 7

Tagy:  Microsoft, aktualizace, bezpečnost, operační systém, windows 7

Zajímavé a nečekané prohlášení vydal Microsoft. V úterý příští týden, vyjde v balíčku aktualizací, které vychází pravidelně každý měsíc bezpečnostní aktualizace nového operačního systému Windows 7. V čem je celá situace tak zajímavá? Windows 7 totiž ještě není v prodeji.

Zatím byla pro Windows 7 vydána jediná aktualizace, která měla zvýšit kompatibilitu systému s hardwarem a některými aplikacemi. V úterním balíčku je 13 aktualizací, které opravují celkem 34 chyb. Navíc je přislíbeno i opravení celkem dosti závažných bezpečnostních chyb, jedna se týká služby IIS, druhá je v protokolu SMB 2.0.

Jistých úprav dosáhne i SQL Server, připravena je záplata pro Visual Studio, rovněž tak pro Internet Explorer. Visual Studia bylo „záplatováno“ již v minulosti vícekrát, problémy způsobuje knihovna ATL (Active Template Library).

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Microsoft plánuje první bezpečnostní aktualizaci pro Windows 7 byla publikován 10. října 2009 v 20.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!