Microsoft plánuje první bezpečnostní aktualizaci pro Windows 7

Zajímavé a nečekané prohlášení vydal Microsoft. V úterý příští týden, vyjde v balíčku aktualizací, které vychází pravidelně každý měsíc bezpečnostní aktualizace nového operačního systému Windows 7. V čem je celá situace tak zajímavá? Windows 7 totiž ještě není v prodeji.

Zatím byla pro Windows 7 vydána jediná aktualizace, která měla zvýšit kompatibilitu systému s hardwarem a některými aplikacemi. V úterním balíčku je 13 aktualizací, které opravují celkem 34 chyb. Navíc je přislíbeno i opravení celkem dosti závažných bezpečnostních chyb, jedna se týká služby IIS, druhá je v protokolu SMB 2.0.

Jistých úprav dosáhne i SQL Server, připravena je záplata pro Visual Studio, rovněž tak pro Internet Explorer. Visual Studia bylo „záplatováno“ již v minulosti vícekrát, problémy způsobuje knihovna ATL (Active Template Library).

Zdroj: Microsoft.com

Novinka Microsoft plánuje první bezpečnostní aktualizaci pro Windows 7 byla publikován 10. října 2009 v 20.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!