Slovenská národní strana spouští vlastní internetovou televizi

Tagy:  SNS, slovenská národní strana, národovci, vlastenci, nacionalismus, slovensko, televize, internetová televize, televizní vysílání

Slovenská národní strana spouští svou vlastní internetovou televizi. Chce na ní informovat o všem co souvisí s politikou, nacionalismem a celkově situací na Slovensku. SNS prosazuje názor, že místní média jsou neobjektivní a nechtějí řešit a informovat o problémech našich východních sousedů.

Paradoxem je, že ačkoliv strana deklaruje objektivitu své televize, zatím jsou v komentářích a diskuzích na webu jen kladně hodnotící názory, kterých je relativně dosti. Proto si mnoho lidí a odborníků myslí, že negativní komentáře jsou jednoduše mazány. V první své relaci se věnuje SNS novele zákona o státním jazyku a velký prostor má bývalý poslanec Július Binder.

Vysílání je zatím ohlášeno vždycky na intervaly dvou týdnů, kdy vyjde nový „díl“. Podle tvůrců projektu je prý vysílání nepříliš finančně náročné, údajně vystupují osoby v nich uváděné bez nároků na honorář. Navíc není přesně známá ani redakce televize, pravděpodobně jde o výše postavené osoby ze SNS.

Zdroj: SNS.sk

Novinka Slovenská národní strana spouští vlastní internetovou televizi byla publikován 12. října 2009 v 22.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...