Opera 10.1 ve verzi 1830 opravuje nové chyby

Tagy:  opera, prohlížeč, verze, internetové prohlížeče, nové verze

Vývojáři internetového prohlížeče Opera vypustili do světa novou testovací verzi Opera 10 (1830). Ta opravuje několik chyb, které byly v minulosti zaznamenány. Více méně jde spíše o kosmetické chybičky, které však způsobovaly pády aplikace, například při automatických aktualizacích.

Automatické aktualizace se rovněž dočkaly změny v uživatelském rozhraní, které je nyní přehlednější. Několik změn se dotklo i funkce Opera Unite, bylo pro ni vymezeno místo na ploše, které je více „na ráně“. Napraveny byla i chyba, které se týkala kódování.

Opera Unite je stále více méně novinka, je to integrovaná součást prohlížeče, díky které je možné sdílet soubory. Celý systém funguje na principu P2P sítě, první verze Opera Unite byla spuštěna ke stažení 16. 6. 2009. Od té doby si dokázala získat většinu uživatelů, kteří používají Operu jako svůj hlavní webový prohlížeč.

Zdroj: My.Opera.com

Novinka Opera 10.1 ve verzi 1830 opravuje nové chyby byla publikován 13. října 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Srovnání výkonu internetových prohlížečů
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  5. Přání k Velikonocům – Jaké letos poslat velikonoční přání?
  6. Z pekla(eshopu) štěstí?
  7. Midomi.com - hledej a zpívej
  8. PhotoScape - Multifunkční pomocník zdarma
  9. Google opět překvapuje. Společnost si nechala patentovat VR boty
  10. PlayStation Classic je tady. Připomeňte si legendární konzoli.

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!