Opera 10.1 ve verzi 1830 opravuje nové chyby

Tagy:  opera, prohlížeč, verze, internetové prohlížeče, nové verze

Vývojáři internetového prohlížeče Opera vypustili do světa novou testovací verzi Opera 10 (1830). Ta opravuje několik chyb, které byly v minulosti zaznamenány. Více méně jde spíše o kosmetické chybičky, které však způsobovaly pády aplikace, například při automatických aktualizacích.

Automatické aktualizace se rovněž dočkaly změny v uživatelském rozhraní, které je nyní přehlednější. Několik změn se dotklo i funkce Opera Unite, bylo pro ni vymezeno místo na ploše, které je více „na ráně“. Napraveny byla i chyba, které se týkala kódování.

Opera Unite je stále více méně novinka, je to integrovaná součást prohlížeče, díky které je možné sdílet soubory. Celý systém funguje na principu P2P sítě, první verze Opera Unite byla spuštěna ke stažení 16. 6. 2009. Od té doby si dokázala získat většinu uživatelů, kteří používají Operu jako svůj hlavní webový prohlížeč.

Zdroj: My.Opera.com

Novinka Opera 10.1 ve verzi 1830 opravuje nové chyby byla publikován 13. října 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...