YouTube má 1 000 000 000 zobrazení za den

Server Youtube.com může slavit. Funguje už čtyři roky a za tu dobu se dokázal stát jedničkou v serverech, nabízejících sdílení videa. Oficiálně je však rekord 1 000 000 000 zobrazení videa za den už starší, respektive byl pokořen minulý týden.

Youtube si navíc dokázalo získat i významné partnery. Kromě Googlu, kterému YouTube patří se nyní rýsuje dohoda i s televizí Channel 4. Princip dohody je jednoduchý: Youtube bude nabízet programy Channel 4 v plné délce, bude v nich však vložena reklama přímo na Channel 4. Tato dohoda je významná pro obě strany. Už v minulosti se objevily podobné spekulace okolo možných dohod s jinými společnostmi a televizními kanály.

Google vlastní Youtube už od roku 2006, kdy za něj zaplatil takřka 37 miliard korun. Youtube má české rozhraní od 9. 10. 2008.

Zdroj: Youtube.com

Novinka YouTube má 1 000 000 000 zobrazení za den byla publikován 14. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!