YouTube má 1 000 000 000 zobrazení za den

Tagy:  Youtube, filmy, sdílení, video, google

Server Youtube.com může slavit. Funguje už čtyři roky a za tu dobu se dokázal stát jedničkou v serverech, nabízejících sdílení videa. Oficiálně je však rekord 1 000 000 000 zobrazení videa za den už starší, respektive byl pokořen minulý týden.

Youtube si navíc dokázalo získat i významné partnery. Kromě Googlu, kterému YouTube patří se nyní rýsuje dohoda i s televizí Channel 4. Princip dohody je jednoduchý: Youtube bude nabízet programy Channel 4 v plné délce, bude v nich však vložena reklama přímo na Channel 4. Tato dohoda je významná pro obě strany. Už v minulosti se objevily podobné spekulace okolo možných dohod s jinými společnostmi a televizními kanály.

Google vlastní Youtube už od roku 2006, kdy za něj zaplatil takřka 37 miliard korun. Youtube má české rozhraní od 9. 10. 2008.

Zdroj: Youtube.com

Novinka YouTube má 1 000 000 000 zobrazení za den byla publikován 14. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!