YouTube má 1 000 000 000 zobrazení za den

Tagy:  Youtube, filmy, sdílení, video, google

Server Youtube.com může slavit. Funguje už čtyři roky a za tu dobu se dokázal stát jedničkou v serverech, nabízejících sdílení videa. Oficiálně je však rekord 1 000 000 000 zobrazení videa za den už starší, respektive byl pokořen minulý týden.

Youtube si navíc dokázalo získat i významné partnery. Kromě Googlu, kterému YouTube patří se nyní rýsuje dohoda i s televizí Channel 4. Princip dohody je jednoduchý: Youtube bude nabízet programy Channel 4 v plné délce, bude v nich však vložena reklama přímo na Channel 4. Tato dohoda je významná pro obě strany. Už v minulosti se objevily podobné spekulace okolo možných dohod s jinými společnostmi a televizními kanály.

Google vlastní Youtube už od roku 2006, kdy za něj zaplatil takřka 37 miliard korun. Youtube má české rozhraní od 9. 10. 2008.

Zdroj: Youtube.com

Novinka YouTube má 1 000 000 000 zobrazení za den byla publikován 14. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!