Kingston MobileLiteG2 - extra malá paměťová čtečka

Tagy:  Kingston, čtečka, čtečky, pamětové karty

Trend v minimalizování se dostal už i do oboru čteček paměťových karet. Prakticky nejmenší čtečku na trhu teď představil Kingston – Kingston MobileLiteG2. Jde o modifikaci starší čtečky MobileLite Flash.

Nová čtečka podporuje formáty SD, SDHC, microSD, microSDHC, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo a Memory Stick® Micro. Vzhledově bychom ji mohli přirovnat k flash disku – má výsuvné krytky, kterými se zpřístupní port USB. Čtečka se prodává buďto samostatně nebo v sadě s 4 a 8GB SDHC kartami Class 4.

„Kingston MobileLiteG2 je malá, přenosná čtečka, díky níž je správa obsahu rychlá a pohodlná jak s malými zařízeními jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo MP3 přehrávače, tak i s hostitelskými zařízeními připojenými přes USB jako je PC. Pro spotřebitele a podnikové uživatele je nedílnou součástí osobního mobilního vybavení právě z důvodu svých kompaktních rozměrů a jednoduchého používání díky funkci plug-and-play," uvedl k novince “ Marcin Gaczor z Kingstonu.

Kingston čtečka

Kingston čtečka

Kingston MobileLiteG2 vyjde v obchodě na 388 Kč v samotné verzi, s 4 GB kartou stojí 620 Kč a s 8 GB kartou pouze 150 Kč, což je velice solidní cena. Kompatibilní je se všemi aktuálními operačními systémy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Kingston MobileLiteG2 - extra malá paměťová čtečka byla publikován 15. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!