Kingston MobileLiteG2 - extra malá paměťová čtečka

Trend v minimalizování se dostal už i do oboru čteček paměťových karet. Prakticky nejmenší čtečku na trhu teď představil Kingston – Kingston MobileLiteG2. Jde o modifikaci starší čtečky MobileLite Flash.

Nová čtečka podporuje formáty SD, SDHC, microSD, microSDHC, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo a Memory Stick® Micro. Vzhledově bychom ji mohli přirovnat k flash disku – má výsuvné krytky, kterými se zpřístupní port USB. Čtečka se prodává buďto samostatně nebo v sadě s 4 a 8GB SDHC kartami Class 4.

„Kingston MobileLiteG2 je malá, přenosná čtečka, díky níž je správa obsahu rychlá a pohodlná jak s malými zařízeními jako jsou mobilní telefony, digitální fotoaparáty nebo MP3 přehrávače, tak i s hostitelskými zařízeními připojenými přes USB jako je PC. Pro spotřebitele a podnikové uživatele je nedílnou součástí osobního mobilního vybavení právě z důvodu svých kompaktních rozměrů a jednoduchého používání díky funkci plug-and-play," uvedl k novince “ Marcin Gaczor z Kingstonu.

Kingston čtečka

Kingston čtečka

Kingston MobileLiteG2 vyjde v obchodě na 388 Kč v samotné verzi, s 4 GB kartou stojí 620 Kč a s 8 GB kartou pouze 150 Kč, což je velice solidní cena. Kompatibilní je se všemi aktuálními operačními systémy.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Kingston MobileLiteG2 - extra malá paměťová čtečka byla publikován 15. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!