Acer připravuje silný all-in-one PC

Acer brzy představí nový all-in-one počítač. Možná si řeknete, že nejde o nic nového, to však není až tak úplně pravda, protože Acer se snaží u nového typu Aspire Z5610 klást co největší důraz na výkon hardwaru. Jednou z věcí, které se vymykají standardu u all-in-one počítačů je například náhrada procesoru Intel Atom za Pentium E5300. Opravdovou lahůdkou je pak displej, která má úhlopříčku 23" a je dotykový, s rozlišením 1920×1080, dobou odezvy 5 ms a kontrastním poměrem 1000:1

Aspire Z5610 dostane grafickou kartu ATI Radeon HD 4570, která má paměť 512 MB. Velice slušná je i samotná operační paměť počítače, která má dodávanou velikost 4 GB. Samozřejmě nechybí pevný disk s kapacitou 320 GB.

Z hlediska rozhraní na tom také není počítač vůbec špatně, nabízí eSATA port, šest USB portů, integrovanou klávesnici, myš a webkameru a navíc zabudované reproduktory. Počítač bude pravděpodobně dodáván už s Windows 7.

Cena zatím není oficiálně určena, odhaduje se okolo 22 500 Kč.

Zdroj: Hothardware.com

Novinka Acer připravuje silný all-in-one PC byla publikován 16. října 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. www.Spolužáci.cz
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!