Acer připravuje silný all-in-one PC

Tagy:  all-in-one, počítač, desktop, acer, aspire

Acer brzy představí nový all-in-one počítač. Možná si řeknete, že nejde o nic nového, to však není až tak úplně pravda, protože Acer se snaží u nového typu Aspire Z5610 klást co největší důraz na výkon hardwaru. Jednou z věcí, které se vymykají standardu u all-in-one počítačů je například náhrada procesoru Intel Atom za Pentium E5300. Opravdovou lahůdkou je pak displej, která má úhlopříčku 23" a je dotykový, s rozlišením 1920×1080, dobou odezvy 5 ms a kontrastním poměrem 1000:1

Aspire Z5610 dostane grafickou kartu ATI Radeon HD 4570, která má paměť 512 MB. Velice slušná je i samotná operační paměť počítače, která má dodávanou velikost 4 GB. Samozřejmě nechybí pevný disk s kapacitou 320 GB.

Z hlediska rozhraní na tom také není počítač vůbec špatně, nabízí eSATA port, šest USB portů, integrovanou klávesnici, myš a webkameru a navíc zabudované reproduktory. Počítač bude pravděpodobně dodáván už s Windows 7.

Cena zatím není oficiálně určena, odhaduje se okolo 22 500 Kč.

Zdroj: Hothardware.com

Novinka Acer připravuje silný all-in-one PC byla publikován 16. října 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!