Michael Dell hanil netbooky, experti mu dávají z části za pravdu

Tagy:  netbook, notebook, dell, prodeje, diskuze, názory

Šéf společnosti Dell, Michael Dell si trochu "nadělal do vlastního hnízda. Co se stalo? Na jedné IT akci v Silicon Valley si trochu popletl názory. Hned na začátku dne, při jedné z přednášek vyslovil názor, že netbooky jsou velmi zajímavé a pokročilé stroje, které je možné využívat bez problémů a navíc jsou levné.

O den později však tvrdil, že netbooky zas až takový zázrak nejsou a je lepší zůstat u notebooků s větší úhlopříčkou. Vyjádření Della tak rozvířilo vody IT expertů – jak může šéf společnosti, která mimochodem také netbooky vyrábí takové výrobky „shazovat“? Samozřejmě Dell uvedl pro své názory řadu důkazů, například vážil notebooky a netbooky mezi sebou, posuzoval výkon a displej přístrojů.

Nejvíc mu prý na netboocích vadí malá obrazovka a u některých typů problémové zacházení s tlačítky na klávesnici. Je zajímavé, že většina potencionálních zákazníků označuje klady a zápory netbooků stejně jako Dell. Lidé jsou většinou pak zklamáni, když si koupí netbook a ten nedokáže nějaký zázračný hardwarový výkon.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Michael Dell hanil netbooky, experti mu dávají z části za pravdu byla publikován 17. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...