Michael Dell hanil netbooky, experti mu dávají z části za pravdu

Tagy:  netbook, notebook, dell, prodeje, diskuze, názory

Šéf společnosti Dell, Michael Dell si trochu "nadělal do vlastního hnízda. Co se stalo? Na jedné IT akci v Silicon Valley si trochu popletl názory. Hned na začátku dne, při jedné z přednášek vyslovil názor, že netbooky jsou velmi zajímavé a pokročilé stroje, které je možné využívat bez problémů a navíc jsou levné.

O den později však tvrdil, že netbooky zas až takový zázrak nejsou a je lepší zůstat u notebooků s větší úhlopříčkou. Vyjádření Della tak rozvířilo vody IT expertů – jak může šéf společnosti, která mimochodem také netbooky vyrábí takové výrobky „shazovat“? Samozřejmě Dell uvedl pro své názory řadu důkazů, například vážil notebooky a netbooky mezi sebou, posuzoval výkon a displej přístrojů.

Nejvíc mu prý na netboocích vadí malá obrazovka a u některých typů problémové zacházení s tlačítky na klávesnici. Je zajímavé, že většina potencionálních zákazníků označuje klady a zápory netbooků stejně jako Dell. Lidé jsou většinou pak zklamáni, když si koupí netbook a ten nedokáže nějaký zázračný hardwarový výkon.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Michael Dell hanil netbooky, experti mu dávají z části za pravdu byla publikován 17. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!