Stránky Applu konečně česky

Tagy:  apple, lokalizace, čeština, apple.com, jablíčka, výrobci, mac os

Hodně lidí čekalo na ten den jako na smilování. Apple totiž konečně spustil českou lokalizaci svých stránek, nejste už tak odkázáni jenom na „fanouškovské“ weby, nebo rubriky větších internetových magazínů.

Apple si založil českou filiálku – Apple czech s.r.o. 25. května 2009, ta se tak stala takřka plnohodnotným zástupcem Applu pro českou republiku. Bohužel, ti co se lépe vyznají v „jablkových“ produktech budou u české verze webu některé věci postrádat. Především chybí Apple Store, na nákup věcí od tohoto výrobce si tak musíte pořád hledat nějakého oficiálního partnera, který Vám v této věci pomůže a můžete si u něj přístroje koupit. Bohužel chybí i iTunes Store, takže pokud chcete hudbu legálně, musíte ji hledat jinde.

Z hlediska designu a absence některých výše jmenovaných funkcí jsou však i tak české stránky Apple velkým přínosem pro tuzemskou komunitu příznivců „trochu jiného počítače“. Na každý pád by jste se však měli na českých stránkách dozvědět ty nejzákladnější věci a ty nejdůležitější novinky.

Zdroj: Apple.com/cz

Novinka Stránky Applu konečně česky byla publikován 19. října 2009 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  3. Jak si zajistit rychlé internetové připojení v Kralupech nad Vltavou a jejich okolí?
  4. Vytvořte si dárkový poukaz online
  5. Využívejte výhody softwaru pro vážní systémy
  6. Webhosting a VPS: Co potřebujete právě vy?
  7. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  8. Proč jsou ochranná skla pro iPhone 12 nezbytností
  9. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  10. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!