Návrat z CEBITu - nettopy MSI

Jako jeden z dozvuků veletrhu CEBIT byly oznámeny nedávno společností MSI dva nové nettopy. To, že MSI plánuje nové nettopy bylo na CEBITu nastíněno, nyní jsme se ale konečně dočkali, a dva nové přístroje můžeme vidět na vlastní oči. Nesou jméno Wind Box DE200 a DC200, rozdíl mezi nimi je především v grafice.

Rozměr obou přístrojů je stejný – 283×178×40,4 mm, nettopy jsou založeny na procesoru Intel Atom 230, zde se jeho použití přímo nabízelo. Z hlediska grafiky je zatím plně potvrzeno jen použití jedné karty – u modelu DC200 je to karta Intel GMA 950. Okolo grafiky pro model DE200 stále panují dohady, nejpravděpodobněji se však jeví varianta v podobě ATI HD 4350. Nettopy budou dále vybaveny operační pamětí – 1GB, dále pak 160 GB pevným diskem a samozřejmě WiFi technologií. Nesmí samozřejmě chybět základní porty a čtečka paměťových karet.

Nettop

Nettop

Trochu neočekávaně budou oba nettopy dodávány s operačním systémem Windows XP. Cena je prozatím odhadnuta u modelu DE200 na 299,99 dolarů (5100 Kč), model DC200 bude stát 249,99 dolarů (4300 Kč).

Zdroj: MSI.com

Novinka Návrat z CEBITu - nettopy MSI byla publikován 21. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!