Návrat z CEBITu - nettopy MSI

Tagy:  nettop, msi, novinky, cebit, počítače, hardware

Jako jeden z dozvuků veletrhu CEBIT byly oznámeny nedávno společností MSI dva nové nettopy. To, že MSI plánuje nové nettopy bylo na CEBITu nastíněno, nyní jsme se ale konečně dočkali, a dva nové přístroje můžeme vidět na vlastní oči. Nesou jméno Wind Box DE200 a DC200, rozdíl mezi nimi je především v grafice.

Rozměr obou přístrojů je stejný – 283×178×40,4 mm, nettopy jsou založeny na procesoru Intel Atom 230, zde se jeho použití přímo nabízelo. Z hlediska grafiky je zatím plně potvrzeno jen použití jedné karty – u modelu DC200 je to karta Intel GMA 950. Okolo grafiky pro model DE200 stále panují dohady, nejpravděpodobněji se však jeví varianta v podobě ATI HD 4350. Nettopy budou dále vybaveny operační pamětí – 1GB, dále pak 160 GB pevným diskem a samozřejmě WiFi technologií. Nesmí samozřejmě chybět základní porty a čtečka paměťových karet.

Nettop

Nettop

Trochu neočekávaně budou oba nettopy dodávány s operačním systémem Windows XP. Cena je prozatím odhadnuta u modelu DE200 na 299,99 dolarů (5100 Kč), model DC200 bude stát 249,99 dolarů (4300 Kč).

Zdroj: MSI.com

Novinka Návrat z CEBITu - nettopy MSI byla publikován 21. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!