CES 2010 se blíží, nebude chybět Microsoft, Apple nebo Intel

Tagy:  CES, veletrh, konference, las vegas, usa, microsoft, intel, apple, mac, iphone, intel

V Las Vegas se chystá jedna z velkých IT událostí v roce. Veletrh CES, který proběhne od sedmého do desátého ledna příštího roku už teď slibuje velmi zajímavý program, mnoho vystavovatelů a především poodkrytí roušky tajemství některých připravovaných novinek. Svou účast již přislíbilo přes 2500 vystavovatelů, kteří budou své novinky prezentovat ve třiceti kategoriích. Mezi nejznámější vystavovatele se řadí například Yahoo!, Microsoft nebo Intel.

Hlavním lákadlem zřejmě bude nová sekce v pavilónu iLounge, kde má své novinky představovat Apple. Konkrétně by mělo jít o přístroje iPod a iPhone, své místo zde bude mít i operační systém Mac. Dalším lákadlem pro návštěvníky bude návštěva některých významných osobností z IT světa, promluví například Carol Bartz, která je ředitelkou Yahoo!, těšit se však můžete i na Steve Ballmera z Microsoftu nebo na Paula Otelliniho z Intelu.

Do programu navíc bylo zařazeno 250 tiskových konferencí, jde například o Entertainment Technology @ CESkde bude tématem zobrazování třetího rozměru v domácnostech, nebo oblíbenou Mommy Tech – konference která se zabývá podílem a chováním matek-uživatelů notebooků, netbooků nebo smartphonů.

Zdroj: Oficiální stránky

Novinka CES 2010 se blíží, nebude chybět Microsoft, Apple nebo Intel byla publikován 22. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...