CES 2010 se blíží, nebude chybět Microsoft, Apple nebo Intel

V Las Vegas se chystá jedna z velkých IT událostí v roce. Veletrh CES, který proběhne od sedmého do desátého ledna příštího roku už teď slibuje velmi zajímavý program, mnoho vystavovatelů a především poodkrytí roušky tajemství některých připravovaných novinek. Svou účast již přislíbilo přes 2500 vystavovatelů, kteří budou své novinky prezentovat ve třiceti kategoriích. Mezi nejznámější vystavovatele se řadí například Yahoo!, Microsoft nebo Intel.

Hlavním lákadlem zřejmě bude nová sekce v pavilónu iLounge, kde má své novinky představovat Apple. Konkrétně by mělo jít o přístroje iPod a iPhone, své místo zde bude mít i operační systém Mac. Dalším lákadlem pro návštěvníky bude návštěva některých významných osobností z IT světa, promluví například Carol Bartz, která je ředitelkou Yahoo!, těšit se však můžete i na Steve Ballmera z Microsoftu nebo na Paula Otelliniho z Intelu.

Do programu navíc bylo zařazeno 250 tiskových konferencí, jde například o Entertainment Technology @ CESkde bude tématem zobrazování třetího rozměru v domácnostech, nebo oblíbenou Mommy Tech – konference která se zabývá podílem a chováním matek-uživatelů notebooků, netbooků nebo smartphonů.

Zdroj: Oficiální stránky

Novinka CES 2010 se blíží, nebude chybět Microsoft, Apple nebo Intel byla publikován 22. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!