Další CULV notebook, tentokrát od LG

Společnost LG vyvíjí nový notebook s platformou CULV. V poslední době se CULV objevuje stále více a vývojáři zřejmě pochopili, že tato nová technologie má něco do sebe. Nový notebook by měl být tlustý okolo 25 mm, vážit bude necelé dvě kila. Jelikož notebook má úhlopříčku 13" je váha dvou kil relativně velká. Zvýšenou hmotnost bude mít na svědomí hlavně baterie, výrobce totiž nešetřil a použil osmi-článkovou baterii, která by měla vydržet více než deset hodin provozu.

Notebook, který zatím nemá ještě ani jméno bude vybaven procesorem Intel, dále dostane do vínku operační paměť typu DDR2 s kapacitou 4 GB, grafickou kartu Intel GMA 4500MHD a pevný disk s kapacitou 500 GB. Pravděpodobně se bude dodávat s operačním systémem Windows 7 nebo Windows Vista, téměř jistě budou mít ale zákazníci na výběr.

Bohužel není ještě známá ani cena, ani to, jestli se bude notebook prodávat i u nás. Platforma CULV by se však mohla stát velkým lákadlem pro zákazníky, dokáže být totiž velice dobrým kompromisem mezi výkonem a spotřebou energie. V brzké době si pravděpodobně CULV procesory najdou i další výrobce.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Další CULV notebook, tentokrát od LG byla publikován 26. října 2009 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. Katastrální mapy online
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Smajlíci
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!