Jak zrychlit PC? Kingston poradí

Kingston připravil balíček SSD disku Kingston SSDNow V Series 40GB Accelerator Drive. Disk je speciálně uzpůsoben tak, aby dokázal počítač co nejvíce zrychlit. Kromě disku ještě dostanete propojovací kabely, klonovací software, rámečky ve velikosti 2,5" až 3,5" a podrobný návod k instalaci.

Byly provedeny ověřovací a výkonnostní testy pomocí programu PCMark Vantage Advanced HDD Suite. PCMark provádí testy, které mají určit výkonnost a rychlost disku, základem je tedy spuštění operačního systému, importování fotografií nebo přehrávání hudby. Výsledné skóre pak znamená údaj, kolik dat bylo přesunuto za jednu sekundu. SSD disk od Kingstonu obdržel skóre13 883, přičemž pevný disk se 7200 ot. získal skóre 3 708.

Disk SSD Kingston

Disk SSD Kingston

SSDNow V Series 40GB Accelerator Drive je uzpůsoben jednak tak, aby jeho instalaci zvládli i běžní uživatelé, navíc není potřeba se zbavovat dosavadního HDD (což by byl vzhledem ke kapacitě SSD nesmysl). Operační systém počítače a klíčové aplikace budou umístěny na SSD, zatímco veškerá data jako dokumenty, hudba, soubory a fotografie zůstanou na HDD, je pro ně k dispozici prostor 40 GB.

Disk Kingston SSDNow V Series 40GB Accelerator Drive se začne prodávat 9. listopadu 2009. Je na něj poskytována tříletá záruka. Kompletní instalační balíček disku vyjde na 2 124 Kč, samotný disk pak stojí 2 011 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Jak zrychlit PC? Kingston poradí byla publikován 30. října 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (2).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!