Ultratenké notebooky od HP

Tagy:  hp, procesory, notebook, culv, platformy, notebooky

Přemýšlíte o novém notebooku? Možná se pro Vás nabízí řešení v podobě platformy Intel CULV, kterou nyní začínají výrobci notebooků implantovat do svých přístrojů. Jedním z nových notebooků je i HP Pavilion DM1. Rozměry novinky jsou 289×204×19,8 – 30,6 mm, váha je 1,39 kg.

O novém stroji z dílem HP sice nemáme ještě příliš mnoho informací, některé parametry notebooku však už známe jsou. Úhlopříčka displeje je 11,6", vybavení hardwaru však bude zřejmě dvojí. Má se jednat o jakousi „odlehčenou“ verzi, a verzi pro vyšší nároky. Mluví se o tom, že by se objevila na místě procesoru mělo objevit něco ze stáje CULV, další varianta procesoru je ale neznámá. Velikost operační paměti by se měla pohybovat od 2 do 3 GB, velikost pevného disku by měla být od 250GB do 320 gigabajtů.

Cena přístroje se pohybuje přibližně na úrovni 450 eur, což je okolo 12 000 Kč. Díky výhodám platformy CULV je tak 12 000 korun celkem výhodná cena.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Ultratenké notebooky od HP byla publikován 29. října 2009 v 20.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Odesíláme SMS z internetu
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Náhradní pásky pro chytré hodinky
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Moderní domácnost je SMART
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Domácí skupina - Sdílení dat mezi počítači nejenom po WiFi routeru
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!