Boom nových platforem na trhu s notebooky - tentokrát CR610 od MSI

V poslední době se rozeběhlo představování mírně netradičních nebo nových platforem pro notebooky. S jednou takovou novinkou nyní přichází společnost MSI, která brzy představí svůj notebook CR610, tentokrát s platformou Tigris.

CR610 dostal dvoujádrový procesor Athlon II, úhlopříčku má 16", poměr stran 16:9, rozlišení displeje je 1366×768. S rozměry 374×247×18–30 mm a vahou 2,48 kg to není žádný prcek, při přenášení ho „ucítíte“. Výrobce sáhl po grafické kartě ATI Mobility Radeon HD 4200, operační paměť je 4 GB. Samozřejmě nesmí chybět pevný disk s kapacitou od 250 do 500 GB.

Z hlediska dalšího příslušenství tu máme webkameru, čtečku paměťových karet, WiFi modul a základní konektory pro připojování periférií. Bohužel cena CR610 ani datum oficiálního uvedení na trh ještě nebylo oznámeno. Jisté však je, že se bude notebook dodávat s předinstalovaným operačním systémem Windows 7.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Boom nových platforem na trhu s notebooky - tentokrát CR610 od MSI byla publikován 31. října 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!