Boom nových platforem na trhu s notebooky - tentokrát CR610 od MSI

Tagy:  MSI, notebook, platforma, CR610, Tigris, Athlon

V poslední době se rozeběhlo představování mírně netradičních nebo nových platforem pro notebooky. S jednou takovou novinkou nyní přichází společnost MSI, která brzy představí svůj notebook CR610, tentokrát s platformou Tigris.

CR610 dostal dvoujádrový procesor Athlon II, úhlopříčku má 16", poměr stran 16:9, rozlišení displeje je 1366×768. S rozměry 374×247×18–30 mm a vahou 2,48 kg to není žádný prcek, při přenášení ho „ucítíte“. Výrobce sáhl po grafické kartě ATI Mobility Radeon HD 4200, operační paměť je 4 GB. Samozřejmě nesmí chybět pevný disk s kapacitou od 250 do 500 GB.

Z hlediska dalšího příslušenství tu máme webkameru, čtečku paměťových karet, WiFi modul a základní konektory pro připojování periférií. Bohužel cena CR610 ani datum oficiálního uvedení na trh ještě nebylo oznámeno. Jisté však je, že se bude notebook dodávat s předinstalovaným operačním systémem Windows 7.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Boom nových platforem na trhu s notebooky - tentokrát CR610 od MSI byla publikován 31. října 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!