Budou mít mrtvoly na Facebooku profil?

Tagy:  facebook, mrtvola, profil, lidi, sociální sítě

S poněkud morbidní novinkou chce Facebook „potěšit“ své uživatele. Mnoho z uživatelů známé sociální sítě si totiž stěžuje, že pokud mají nějakého přítele, který je však již po smrti mnoho uživatelů se ho snaží neustále kontaktovat, posílat mu pozvání,atd.

Princip novinky spočívá v tom, že pokud máte založený profil na Facebooku a náhodou se s Vámi něco stane, Facebook sám přesune profil na jakési pietní místo. V této části serveru nebude nikdo moci zasahovat do profilu zemřelého člověka, jakékoliv pokusy o kontakt budou ignorovány. Navíc bude daný profil vyřazen z vyhledávání – dostat se k němu půjde pouze za pomocí přímého pozvání od přítele, jiná cesta k vyhledání člověka nebude možná.

Jediný kdo bude moci přímo ovlivňovat profil mrtvého uživatele budou jeho rodinní příslušníci, kteří mohou například přidávat starší fotografie osoby, nebudou však moci měnit status. Pokud jste rodinný příslušník mrtvého člověka, budete muset kontaktovat pro speciální práva administrátory serveru, kteří je Vám udělí.

Zdroj: Telegraph.co.uk

Novinka Budou mít mrtvoly na Facebooku profil? byla publikován 1. listopadu 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Wikipedia online encyklopedie
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  10. Internetová stránka Navratdoreality.cz

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!