Electronic Arts je zažalovaná kvůli protipirátské ochraně

Známá společnost Electronic Arts, která stojí za řadou oblíbených počítačových her je nyní před soudní žalobou. Jde o problém hry Spore, kdy protipirátská ochrana CD nedovoluje nainstalovat hru více než třikrát. Za žalobou stojí jeden z nespokojených zákazníků.

Navíc ještě Electronic Arts byla nařečena z toho, že bez vědomí uživatele nainstaluje se hrou na počítač i ochranný program SecuROM. Zajímavostí je to, že nespokojený a naštvaný uživatel žádá odškodné ve výši padesáti dolarů (což je v USA cena hry Spore). Je však nutné uvést, že společnost zareagovala na výtky uživatelů tím, že zvýšila počet možných instalací.

Electronic Arts logo

Zdroj: TheInquirer.net

Novinka Electronic Arts je zažalovaná kvůli protipirátské ochraně byla publikován 26. září 2008 v 18.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Smajlíci
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!