Electronic Arts je zažalovaná kvůli protipirátské ochraně

Známá společnost Electronic Arts, která stojí za řadou oblíbených počítačových her je nyní před soudní žalobou. Jde o problém hry Spore, kdy protipirátská ochrana CD nedovoluje nainstalovat hru více než třikrát. Za žalobou stojí jeden z nespokojených zákazníků.

Navíc ještě Electronic Arts byla nařečena z toho, že bez vědomí uživatele nainstaluje se hrou na počítač i ochranný program SecuROM. Zajímavostí je to, že nespokojený a naštvaný uživatel žádá odškodné ve výši padesáti dolarů (což je v USA cena hry Spore). Je však nutné uvést, že společnost zareagovala na výtky uživatelů tím, že zvýšila počet možných instalací.

Electronic Arts logo

Zdroj: TheInquirer.net

Novinka Electronic Arts je zažalovaná kvůli protipirátské ochraně byla publikován 26. září 2008 v 18.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Říjnový update Windows 10 je opět dostupný
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Libimseti.cz
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Google překladač - slovník na úrovni!
  7. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?
  10. Notepad++ – vynikající textový editor

Tagy

Google fotky Windows antivirus SEO MP3 pravopis seznam email email, gmail Windows 10

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Potřebujete spolehlivý ERP/CRM systém, který se přizpůsobí potřebám vaší firmy? Doporučujeme využívat moderní podnikový erp software Altus Vario.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový program, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!