ASRock nettopy - tři nové verze s Atomem

Nettopy se zřejmě na trhu velmi dobře prosazují, dokladem toho jsou i dva nově představené modely nettopů od firmy ASRock. Nový Asrock ION 330HT bude k dispozici ve třech verzích, ION 330HT-BD, 330HT ION a ION 330Pro. Modely se liší v drobnostech, procesor, Intel Atom 330 mají stejný. Jediné změny, které jsou mezi verzemi – BD má Blu-ray mechaniku a dálkový ovladač. Verze HT má pouze DVD mechaniku. Do třetice ION 330Pro je nejlevnější, chybí ji technologie WiFi.

Všechny tři modely disponují integrovanou grafickou kartou, zatím bohužel neznámého typu, mají operační paměti s kapacitou 2 GB ve dvou SO-DIMM slotech, maximální kapacita paměti je 4 GB. Pevný disk zvládne uchovat až 500 GB dat, mluví se ale o tom, že kapacity by se mohly v závislosti na verzích různit. Samozřejmě je k dispozici několik portů, konkrétně šest USB portů, eSATA port, a standardní porty pro připojení dalších periférií.

Oficiální cena, ani datum uvedení na trh ještě není známé. Cena nejlevnější varianty by se však mohla pohybovat okolo 5 000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka ASRock nettopy - tři nové verze s Atomem byla publikován 2. listopadu 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!