Nové herní notebooky v Česku

Že notebook už dávno není určený jen pro práci je celkem jasná věc. Otázkou ale je, kde pořádný herní notebook sehnat. Zatím nepříliš známá společnost Goldmax ale začne notebooky, které jsou založené na procesoru Intel Core i7 prodávat i v České republice a na Slovensku.

První model Goldmax Cougar (Eurocom W860CU Cougar) je 15.6” herní notebook, který má několik variant. „Nejslabší“ varianta 720QM má z hlediska procesoru výkonnostní parametry od 1.60GHz do 2,80GHz, nejvýkonnější varianta 920XM dokáže vyvinout výkon procesoru od 2.00GHz do 3.20GHz. Notebooky lze vybavit operační pamětí s kapacitou až 8GB DDR3 1333MHz RAM. Lahůdkou je ale grafická karta Nvidia GeForce GTX 280M 1GB GDDR3. Díky tomu jde prakticky o nejvýkonnější herní notebook na světě. Další vybavení přístroje záleží plně na vůli zákazníka. Jedinou malou pihou na kráse tohoto notebooku je jeho váha – 3,3 kg. Cena začíná na 36.995,– Kč bez DPH.

Goldmax notebook

Goldmax notebook

Druhý model Goldmax Cheetah (Eurocom W870CU Cheetah) je velmi podobný svému „kolegovi“, má však větší displej – 17,3" Full HD. Grafická karta je stejná, lze ji ale nahradit kartou ATI HD4870XT 1GB GDDR3. Cena by se měla pohybovat od 39.995,– Kč bez DPH.

Zdroj: Goldmax.cz

Novinka Nové herní notebooky v Česku byla publikován 4. listopadu 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!