Produkty od Symantecu plně podporují Windows 7

Tagy:  symantec, viry, bezpečnost, software, windows, microsoft, windows 7, operační systém, systém

Operační systém Windows 7 byl již představený a začíná se prodávat v obchodech. Leckterého uživatele ale může napadnout, jak dokáže Windows 7 spolupracovat s jeho oblíbeným programem. Buďto máte štěstí, a software si s Windows 7 rozumí, nebo musíte čekat na aktualizované verze od výrobců. Společnost Symantec, která vyvíjí antivirový systém Norton tak představila své aktualizované programy, které by s Windows 7 měly spolupracovat naprosto bezchybně.

Nové aplikace Norton Internet Security 2010 a Norton AntiVirus 2010 byly upraveny na novou technologii Quorum, která by měla zajistit správné fungování i pod novým operačním systémem. Kromě zmíněného softwaru byly aktualizovány i aplikace Norton Internet Security 2009, Norton AntiVirus 2009 a Norton 360 verze 3.0. Nemusíte nic složitě vyhledávat – uživatelé s aktivním přihlášením k odběru získají příslušnou aktualizaci automaticky online.

Samozřejmě byly pro fungování ve Windows 7 upraveny i služby OnlineFamily.Nor­ton, Norton Online Backup a Norton Utilities. Navíc byly všechny služby a programy upraveny tak, aby se dokázaly lépe chránit před viry.

Zdroj: Live-pr.com

Novinka Produkty od Symantecu plně podporují Windows 7 byla publikován 4. listopadu 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...