Produkty od Symantecu plně podporují Windows 7

Tagy:  symantec, viry, bezpečnost, software, windows, microsoft, windows 7, operační systém, systém

Operační systém Windows 7 byl již představený a začíná se prodávat v obchodech. Leckterého uživatele ale může napadnout, jak dokáže Windows 7 spolupracovat s jeho oblíbeným programem. Buďto máte štěstí, a software si s Windows 7 rozumí, nebo musíte čekat na aktualizované verze od výrobců. Společnost Symantec, která vyvíjí antivirový systém Norton tak představila své aktualizované programy, které by s Windows 7 měly spolupracovat naprosto bezchybně.

Nové aplikace Norton Internet Security 2010 a Norton AntiVirus 2010 byly upraveny na novou technologii Quorum, která by měla zajistit správné fungování i pod novým operačním systémem. Kromě zmíněného softwaru byly aktualizovány i aplikace Norton Internet Security 2009, Norton AntiVirus 2009 a Norton 360 verze 3.0. Nemusíte nic složitě vyhledávat – uživatelé s aktivním přihlášením k odběru získají příslušnou aktualizaci automaticky online.

Samozřejmě byly pro fungování ve Windows 7 upraveny i služby OnlineFamily.Nor­ton, Norton Online Backup a Norton Utilities. Navíc byly všechny služby a programy upraveny tak, aby se dokázaly lépe chránit před viry.

Zdroj: Live-pr.com

Novinka Produkty od Symantecu plně podporují Windows 7 byla publikován 4. listopadu 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!