Produkty od Symantecu plně podporují Windows 7

Tagy:  symantec, viry, bezpečnost, software, windows, microsoft, windows 7, operační systém, systém

Operační systém Windows 7 byl již představený a začíná se prodávat v obchodech. Leckterého uživatele ale může napadnout, jak dokáže Windows 7 spolupracovat s jeho oblíbeným programem. Buďto máte štěstí, a software si s Windows 7 rozumí, nebo musíte čekat na aktualizované verze od výrobců. Společnost Symantec, která vyvíjí antivirový systém Norton tak představila své aktualizované programy, které by s Windows 7 měly spolupracovat naprosto bezchybně.

Nové aplikace Norton Internet Security 2010 a Norton AntiVirus 2010 byly upraveny na novou technologii Quorum, která by měla zajistit správné fungování i pod novým operačním systémem. Kromě zmíněného softwaru byly aktualizovány i aplikace Norton Internet Security 2009, Norton AntiVirus 2009 a Norton 360 verze 3.0. Nemusíte nic složitě vyhledávat – uživatelé s aktivním přihlášením k odběru získají příslušnou aktualizaci automaticky online.

Samozřejmě byly pro fungování ve Windows 7 upraveny i služby OnlineFamily.Nor­ton, Norton Online Backup a Norton Utilities. Navíc byly všechny služby a programy upraveny tak, aby se dokázaly lépe chránit před viry.

Zdroj: Live-pr.com

Novinka Produkty od Symantecu plně podporují Windows 7 byla publikován 4. listopadu 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!