Sony Ericsson bude mít mobil s Androidem

Tagy:  android, se, telefon, mobilní telefon, sony, sony ericsson, google, facebook, X10, smartphone

Výrobce mobilních telefonů a mobilních zařízení Sony Ericsson se chystá představit telefon, v němž by měl být nasazen operační systém Google Android. Očekává se, že po posledních dosti hubených měsících, které se na společnosti dosti podepsaly, by mohl být Xperia X10, jak se přístroj jmenuje, lákadlem pro nové zákazníky.

Velkým plusem telefonu by měl být 8 MPx fotoaparát, ovládání je dotykové, displej je 4 palcový s rozlišením 480×854 pixelů a měl by dokázat zobrazit až 262 000 barev. Sony Ericsson sáhl po procesoru Qualcomm Snapdragon 1 GHz, který by měl zajistit X10 velmi dobrý výkon. Paměť telefonu je 1 GB, bude ji možné rozšířit kartou microSD, v balení najdete 8GB kartu, která by měla průměrnému uživateli postačovat.

Sony Ericsson X10

Sony Ericsson X10

Z hlediska další výbavy je na tom X10 velice dobře, bude vybaven GPS, pro připojení k internetu používá WiFi, nechybí Bluetooth, potěší i spolupráce s online službami jako Facebook, Twitter, Youtube nebo Gmail. O nabíjení a komunikaci s počítačem se stará micro USB konektor.

K dispozici budou dvě barevné provedení, bílá a černá. Cena zatím není stanovena, X10 by se měl začít prodávat na začátku příštího roku.

Zdroj: Fudzilla.com Sony Ericsson X10

Sony Ericsson X10

Novinka Sony Ericsson bude mít mobil s Androidem byla publikován 5. listopadu 2009 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...