Malý a levný - Qbox N270 od Faxconnu

Tagy:  nettop, foxconn, miniatury, malý nettop, Qbox, Intel atom, atom

„Čím menší, tím lepší“ říkali si možná vývojáři Foxconnu, když pracovali na novém nettopu Qbox N270. Rozměrově jde totiž opravdu o jeden z nejmenších nettopů, který je s v současné době na trhu. Rozměry 250×167×25mm a váha 700 gramů mluví za vše.

Bohužel však musíme být ochuzeni o designové výstřelky, u takových rozměrů totiž vývojáři nemohou svoji fantazii příliš uplatnit, v podstatě tak jde o malou černou krabici. Kdoví jak dobře na tom není ani hardware, i když si nettop budete pravděpodobně pořizovat pro jiné účely, než je hraní počítačových her. Spokojit se tak musíte s procesorem Intel Atom N270, pouhým 1 GB operační paměti, ani pevný disk s kapacitou 250GB vás zřejmě neoslní. Qbox N270 má základní konektory, tzn. audio, USB, Ethernet a VGA výstup.

Zajímavá by ale mohla být pro mnoho možných zákazníků cena 199 euro, tedy 5174 Kč. Pokud by se prodával Qbox i u nás, stal by se tak nejlevnějším nettopem, který lze v tuzemských obchodech sehnat.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Malý a levný - Qbox N270 od Faxconnu byla publikován 5. listopadu 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Odesíláme SMS z internetu
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. BlueBoard.cz - prvky zdarma
  8. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!