Verbatim Combo SSD - disk který má dvě rozhraní

Tagy:  verbati, usb, disk, sata, esata, usb, flash disk, flash

Možná jste se někdy dostali do situace, kdy jste přemýšleli o tom, že by jste si koupili externí disk, ale napadlo Vás, co dělat, pokud nemáme k dispozici podporované rozhraní pro přenos dat. Novinka od Verbatimu, Combo SSD je prvním diskem, který umožňuje využít jak eSATA rozhraní, tak rozhraní USB. Rozměry disku jsou 80×23×9 mm a váha 19 gramů.

Disk je dodáván zatím v kapacitě 32 GB, data dokáže číst rychlostí 60 MB/s, zápis dat je prováděn rychlostí až 25 MB/s. Tyto rychlosti platí u rozhraní eSATA, u USB jsou hodnoty 26 MB/s pro čtení a 15 MB/s pro zápis.

K disku je dodáván program EasyLock, který dokáže šifrovat data technologií AES šifrování. Navíc dostanete k disku ještě jeden zajímavý gadget. jde o Y-kabel, který umožňuje propojit disk i s eSATA porty, které nevedou elektrický proud.

Verbatim eSATA/USB Combo SSD 32GB se prodává za doporučenou cenu 3 149 Kč, je kompatibilní s operačními systémy MAC OS, Linux i Windows.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim Combo SSD - disk který má dvě rozhraní byla publikován 7. listopadu 2009 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!