KDE 4.3.3 - upravuje stabilitu

Tagy:  KDE, distribuce, prostředí, aktualizace, úpravy

Ti z Vás, kteří se zajímají o linux jistě zaznamenali, že vyšla nová verze prostředí KDE. Aktualizace je vlastně upravení stávající verze 4.3, hlavním úkolem novinky je zlepšit stabilitu systému a přinést několik úprav aplikací.

Velká pozornost byla věnována chování a stabilitě jádra celého prostředí, to podpořilo již zmiňovanou stabilitu KDE. Několik zásahů bylo provedeno i v přidružených aplikacích, často šlo o kosmetické změny, respektive úpravy, kterých si obyčejný uživatel příliš nevšímá. Mezi jednu z největších opravených chyb je oprava kopírování v khtml, navíc už nehrozí pád aplikace při zavírání panelu.

Není sice bezpodmínečně nutné instalovat si aktualizaci 4.3.3, je to však doporučeno. Neopravuje nějaké velké bezpečnostní chyby. Obraz CD s prostředím KDE si můžete stáhnout z oficiálních stránek prostředí.

Zdroj: KDE.org

Novinka KDE 4.3.3 - upravuje stabilitu byla publikován 10. listopadu 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!