KDE 4.3.3 - upravuje stabilitu

Ti z Vás, kteří se zajímají o linux jistě zaznamenali, že vyšla nová verze prostředí KDE. Aktualizace je vlastně upravení stávající verze 4.3, hlavním úkolem novinky je zlepšit stabilitu systému a přinést několik úprav aplikací.

Velká pozornost byla věnována chování a stabilitě jádra celého prostředí, to podpořilo již zmiňovanou stabilitu KDE. Několik zásahů bylo provedeno i v přidružených aplikacích, často šlo o kosmetické změny, respektive úpravy, kterých si obyčejný uživatel příliš nevšímá. Mezi jednu z největších opravených chyb je oprava kopírování v khtml, navíc už nehrozí pád aplikace při zavírání panelu.

Není sice bezpodmínečně nutné instalovat si aktualizaci 4.3.3, je to však doporučeno. Neopravuje nějaké velké bezpečnostní chyby. Obraz CD s prostředím KDE si můžete stáhnout z oficiálních stránek prostředí.

Zdroj: KDE.org

Novinka KDE 4.3.3 - upravuje stabilitu byla publikován 10. listopadu 2009 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!