Firefox oslavil páté narozeniny

Jeden z nejoblíbenějších prohlížečů na světě, Mozilla Firefox oslavil své páté narozeniny. Devátého listopadu to totiž bylo přesně pět let, kdy byla uveřejněna první stabilní verze – Firefox 1.0.

Firefox se začal vyvíjet již od roku 2002, a původně se také vůbec nemusel jmenovat tak, jak se jmenuje teď. V diskuzi byly dva názvy – Firebird nebo Phoenix. U příležitosti oslavy byl založen vývojáři Firefoxu web Spreadfirefox­.com, ten má připomenout cestu, kterou prohlížeč během pěti let absolvoval. Máte navíc možnost tak Firefoxu poblahopřát, třeba na Twitteru nebo na Facebooku. Navíc jsou ke stažení i loga a témata k výročí.

Logo  – Firefox pro mobil

Logo  – Firefox pro mobil

Navíc byl díky webu Spreadfirefox.com poodhalen i další projekt Mozilly – prohlížeč pro mobilní telefony. Navíc bylo představeno logo, které prohlížeč ponese – vidíte ho i na přiloženém obrázku.

Aktuální verzi prohlížeče 3.5.5 lze stáhnou na oficiálních stránkách Mozilly.

Novinka Firefox oslavil páté narozeniny byla publikován 11. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!