Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 konečně k dispozici

Společnost PCS spol. s r. o., která je oficiálním distributorem Kaspersky Lab pro ČR a SR, oznámila vydání nových verzí programů Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 v české lokalizaci.

Velkou novinkou verzí 2010 je technologie systému prevence proti vniknutí. Je to součást Application Control (řízení aplikací). Hlavním úkolem je identifikovat a zabránit vniknutí i tomu malwaru, který ještě není identifikován konkrétně. Celkově se zvýšila i rychlost a stabilita obou programů.

Velkým pokrokem kupředu je i funkce Safe Run, která dokáže spouštět programy v izolovaném prostředí, takže i kdyby v softwaru byl nějaký nebezpečný kód nemůže napáchat takřka žádné škody v systému. Navíc zajišťuje bezpečnější prohlížení internetového obsahu.

Výrazně bylo zjednodušeno uživatelské rozhraní, nyní funguje i automatizace aplikace, kdy je zvoleno vždy nejvýhodnější řešení při uživatelově nepřítomnosti nebo nereagování. Především pro hráče počítačových online her byla implantována funkce, díky které je možné vypnout některé funkce, které zlepšují odezvy serverů.

Zdroj: Kaspersky.com

Novinka Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 konečně k dispozici byla publikován 16. listopadu 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!