Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 konečně k dispozici

Tagy:  kaspersky, antivir, antiviry, Kaspersky Internet Security 2010, Kaspersky Anti-Virus 2010

Společnost PCS spol. s r. o., která je oficiálním distributorem Kaspersky Lab pro ČR a SR, oznámila vydání nových verzí programů Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 v české lokalizaci.

Velkou novinkou verzí 2010 je technologie systému prevence proti vniknutí. Je to součást Application Control (řízení aplikací). Hlavním úkolem je identifikovat a zabránit vniknutí i tomu malwaru, který ještě není identifikován konkrétně. Celkově se zvýšila i rychlost a stabilita obou programů.

Velkým pokrokem kupředu je i funkce Safe Run, která dokáže spouštět programy v izolovaném prostředí, takže i kdyby v softwaru byl nějaký nebezpečný kód nemůže napáchat takřka žádné škody v systému. Navíc zajišťuje bezpečnější prohlížení internetového obsahu.

Výrazně bylo zjednodušeno uživatelské rozhraní, nyní funguje i automatizace aplikace, kdy je zvoleno vždy nejvýhodnější řešení při uživatelově nepřítomnosti nebo nereagování. Především pro hráče počítačových online her byla implantována funkce, díky které je možné vypnout některé funkce, které zlepšují odezvy serverů.

Zdroj: Kaspersky.com

Novinka Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 konečně k dispozici byla publikován 16. listopadu 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...