Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 konečně k dispozici

Tagy:  kaspersky, antivir, antiviry, Kaspersky Internet Security 2010, Kaspersky Anti-Virus 2010

Společnost PCS spol. s r. o., která je oficiálním distributorem Kaspersky Lab pro ČR a SR, oznámila vydání nových verzí programů Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 v české lokalizaci.

Velkou novinkou verzí 2010 je technologie systému prevence proti vniknutí. Je to součást Application Control (řízení aplikací). Hlavním úkolem je identifikovat a zabránit vniknutí i tomu malwaru, který ještě není identifikován konkrétně. Celkově se zvýšila i rychlost a stabilita obou programů.

Velkým pokrokem kupředu je i funkce Safe Run, která dokáže spouštět programy v izolovaném prostředí, takže i kdyby v softwaru byl nějaký nebezpečný kód nemůže napáchat takřka žádné škody v systému. Navíc zajišťuje bezpečnější prohlížení internetového obsahu.

Výrazně bylo zjednodušeno uživatelské rozhraní, nyní funguje i automatizace aplikace, kdy je zvoleno vždy nejvýhodnější řešení při uživatelově nepřítomnosti nebo nereagování. Především pro hráče počítačových online her byla implantována funkce, díky které je možné vypnout některé funkce, které zlepšují odezvy serverů.

Zdroj: Kaspersky.com

Novinka Kaspersky Internet Security 2010 a Kaspersky Anti-Virus 2010 konečně k dispozici byla publikován 16. listopadu 2009 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!