Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu

Tagy:  razer, abyssus, myši, herní myši, myš, hráč

Společnost Razer představila novou herní myš Abyssus. Vývojáři se soustředili především na jednoduchou užitkovost a jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání. Razer si víceméně hodně troufá vsázet na různé trochu potřeštěné nápady, tím posledním byla například myš Razer Naga, která měla sedmnáct tlačítek.

Myš je černá s modrým znakem, rozměry jsou 15×63×40mm. Abyssus má tři velká tlačítka, proto se vám téměř nemůže stát, že by Vám třeba sklouzl prst. Možná však někomu budou chybět doplňková tlačítka, kterými se dají definovat různé funkce v programech. Velmi pokročilý je senzor myši, dostala 3,5 G infra senzor, s rozlišovací schopností 3500dpi. Odezva dosahuje 1 ms.

Abyssus

Abyssus

Bezpochyby je největším kladem Abyssusu velice kvalitní senzor pohybu, naopak absence více tlačítek pravděpodobně zklame příznivce značky. Za Razer Abyssus zaplatíte okolo 1000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu byla publikován 12. listopadu 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...