Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu

Tagy:  razer, abyssus, myši, herní myši, myš, hráč

Společnost Razer představila novou herní myš Abyssus. Vývojáři se soustředili především na jednoduchou užitkovost a jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání. Razer si víceméně hodně troufá vsázet na různé trochu potřeštěné nápady, tím posledním byla například myš Razer Naga, která měla sedmnáct tlačítek.

Myš je černá s modrým znakem, rozměry jsou 15×63×40mm. Abyssus má tři velká tlačítka, proto se vám téměř nemůže stát, že by Vám třeba sklouzl prst. Možná však někomu budou chybět doplňková tlačítka, kterými se dají definovat různé funkce v programech. Velmi pokročilý je senzor myši, dostala 3,5 G infra senzor, s rozlišovací schopností 3500dpi. Odezva dosahuje 1 ms.

Abyssus

Abyssus

Bezpochyby je největším kladem Abyssusu velice kvalitní senzor pohybu, naopak absence více tlačítek pravděpodobně zklame příznivce značky. Za Razer Abyssus zaplatíte okolo 1000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu byla publikován 12. listopadu 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  7. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!