Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu

Společnost Razer představila novou herní myš Abyssus. Vývojáři se soustředili především na jednoduchou užitkovost a jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání. Razer si víceméně hodně troufá vsázet na různé trochu potřeštěné nápady, tím posledním byla například myš Razer Naga, která měla sedmnáct tlačítek.

Myš je černá s modrým znakem, rozměry jsou 15×63×40mm. Abyssus má tři velká tlačítka, proto se vám téměř nemůže stát, že by Vám třeba sklouzl prst. Možná však někomu budou chybět doplňková tlačítka, kterými se dají definovat různé funkce v programech. Velmi pokročilý je senzor myši, dostala 3,5 G infra senzor, s rozlišovací schopností 3500dpi. Odezva dosahuje 1 ms.

Abyssus

Abyssus

Bezpochyby je největším kladem Abyssusu velice kvalitní senzor pohybu, naopak absence více tlačítek pravděpodobně zklame příznivce značky. Za Razer Abyssus zaplatíte okolo 1000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu byla publikován 12. listopadu 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!