Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu

Společnost Razer představila novou herní myš Abyssus. Vývojáři se soustředili především na jednoduchou užitkovost a jednoduché a uživatelsky přívětivé ovládání. Razer si víceméně hodně troufá vsázet na různé trochu potřeštěné nápady, tím posledním byla například myš Razer Naga, která měla sedmnáct tlačítek.

Myš je černá s modrým znakem, rozměry jsou 15×63×40mm. Abyssus má tři velká tlačítka, proto se vám téměř nemůže stát, že by Vám třeba sklouzl prst. Možná však někomu budou chybět doplňková tlačítka, kterými se dají definovat různé funkce v programech. Velmi pokročilý je senzor myši, dostala 3,5 G infra senzor, s rozlišovací schopností 3500dpi. Odezva dosahuje 1 ms.

Abyssus

Abyssus

Bezpochyby je největším kladem Abyssusu velice kvalitní senzor pohybu, naopak absence více tlačítek pravděpodobně zklame příznivce značky. Za Razer Abyssus zaplatíte okolo 1000 Kč.

Zdroj: Fudzilla.com

Novinka Razer Abyssus - kvalitní myš za dobrou cenu byla publikován 12. listopadu 2009 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Adobe Acrobat reader 8 cz
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!