Nuvifone M20 s Windows Mobile se začne prodávat na konci roku

Tagy:  digitex, nuvifone m20, nuvifone, telefony, navigace, windows mobile, digitex

Nový přístroj Nuvifone M20, který byl představen na veletrhu DIGITEX dostane zřejmě jako operační systém výrobek Microsftu – Windows Mobile 6.5. Pro prodej jsou připraveny tři barevné varianty přístroje, černá, modrá a červená, která však na DIGITEXu chyběla.

Nuvifone M20 má displej s velikostí 2,8", ve své oblasti jde opravdu o špičku. Kromě obyčejného telefonování využijí přístroj i řidiči, je v něm totiž kompletní navigační systém, nádavkem k této funkci dostanete držák do auta a nabíjecí adaptér do auta. Samotná baterie má výkon 920 mAh, s hlediska výdrže je spíše průměrná. Navíc dostanete náhradní baterii a stylus. Samozřejmě v balení nechybí USB kabel pro komunikaci s počítačem a sluchátka.

Garmin – Asus

Garmin – Asus

Upgrade na verzi Windows Mobile 6.5 bude zdarma, měl by se věnovat především podpoře různých internetových služeb, jako je Facebook nebo Marketplace.

Prodej Nuvifone M20 se spustí na konci tohoto roku a přístroj se bude prodávat i u nás.

Zdroj: Www8.garmin.com

Novinka Nuvifone M20 s Windows Mobile se začne prodávat na konci roku byla publikován 13. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...