Nuvifone M20 s Windows Mobile se začne prodávat na konci roku

Nový přístroj Nuvifone M20, který byl představen na veletrhu DIGITEX dostane zřejmě jako operační systém výrobek Microsftu – Windows Mobile 6.5. Pro prodej jsou připraveny tři barevné varianty přístroje, černá, modrá a červená, která však na DIGITEXu chyběla.

Nuvifone M20 má displej s velikostí 2,8", ve své oblasti jde opravdu o špičku. Kromě obyčejného telefonování využijí přístroj i řidiči, je v něm totiž kompletní navigační systém, nádavkem k této funkci dostanete držák do auta a nabíjecí adaptér do auta. Samotná baterie má výkon 920 mAh, s hlediska výdrže je spíše průměrná. Navíc dostanete náhradní baterii a stylus. Samozřejmě v balení nechybí USB kabel pro komunikaci s počítačem a sluchátka.

Garmin – Asus

Garmin – Asus

Upgrade na verzi Windows Mobile 6.5 bude zdarma, měl by se věnovat především podpoře různých internetových služeb, jako je Facebook nebo Marketplace.

Prodej Nuvifone M20 se spustí na konci tohoto roku a přístroj se bude prodávat i u nás.

Zdroj: Www8.garmin.com

Novinka Nuvifone M20 s Windows Mobile se začne prodávat na konci roku byla publikován 13. listopadu 2009 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!