Mezinárodní hlasování o nejlepší CMS

Letošní soutěž Open Source CMS Award už má svého vítěze. Soutěž pořádá vydavatelství Packt Publishing. Hned dvě prvenství si odnáší redakční systém Drupal (byl nominovaný ve dvou kategoriích). Mezi dalšími kategoriemi se prosadily systémy Wordpress, ImpressCMS a Plone. Celkem bylo v soutěži 12 tisíc nominací a hlasovalo 23 tisíc lidí.

Plone zvítězil v kategorii Best Other, kde soutěžily systémy, které nejsou založeny na PHP. Zajímavé je, že Plone se vždycky dostane na první tři příčky už od založení kategorie před dvěma roky. Kategorie Best Open Source PHP CMS patřila i letos Drupalu, který vyhrál i loni.

Vítězství v kategorii Overall Best získal WordPress, který tím postoupil do soutěže Hall of Fame Award. Letos ji vyhrál Drupal, tato kategorie je však úplně nová a měla jenom dva soutěžící.

Výherci získali finanční odměny od 1000 do 4000 dolarů.

Zdroj: Packtpub.com.

Novinka Mezinárodní hlasování o nejlepší CMS byla publikován 16. listopadu 2009 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Wikipedia online encyklopedie
  6. Smajlíci
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!